PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499409}

Ben Hur

6,9 3 816
ocen
6,9 10 1 3816
Ben Hur
powrót do forum serialu Ben Hur

Rzadko mi się zdarza żeby w trakcie oglądania filmu po jego nie najlepszych początkach jakoś mnie przekonał i to bez użycia wielkich fajerwerków.
Dlatego film mimo niezbyt wielkich nakładów finansowych, efektów specjalnych, genialnych scen walki broni się jednak oddaniem klimatu, dobrymi strojami i ładnymi krajobrazami.
Dlatego polecam choć fajerwerków nie ma się co spodziewać.

ocenił(a) serial na 7
matt23

Świetne zdjęcia, krajobrazy, klimat i wszystko co zwie się "plastycznością" filmu, dzięki czemu przykuwa oko i dobrze się go ogląda. Dawno temu oglądałem fragment tej pierwotnej wersji z lat 50tych, a dokładniej wyścigi rydwanów w końcówce, utkwiło mi to w pamięci, może kiedyś będzie okazja zobaczyć całość "pierwowzoru".

ocenił(a) serial na 5
damfear

Z tymi zdjęciami to bym się tak nie zagalopowywał. Scenografia i kostiumy są jak najbardziej ok, ale sam montaż i niektóre ujęcia wołają o pomstę do nieba. Pierwsza połowa dla mnie była ciekawa, druga była przewidywalna i nudna do bólu, mieszane uczucia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones