PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499409}

Ben Hur

6,9 3,8 tys. ocen
6,9 10 1 3814
Ben Hur
powrót do forum serialu Ben Hur

mieli niewolnicy wspaniałą opiekę, jak widać z tej produkcji.. Wszyscy dobrze odżywieni, uczesani ogoleni (jeden brodacz mi się w oczy rzucił), poganiani niezbyt gorliwie wełnianym batem a i sądząc po uśmiechu głównego bohatera i dentysta ich doglądał .. Co za badziew, jak można klasykę kina tak sprofanować?? 2/10

lordazton

W takich chwilach zastanawia mnie jakim cudem opłaca się robienie niskobudżetowych remaków filmów "rzymskich". Pamiętam swego czasu obejrzałem remake Spartakusa - szczękę potem długo zbierałem z podłogi - jak widzę tutaj jest podobnie i niewiele tracę nie obejrzawszy tego:).

lordazton

w poniedziałek odezwała się do mnie była dziewczyna, do której nadal coś czułem. Wszystko było dobrze, wyjaśniła mi trochę swoje zachowanie, spotkałem się z nią, wszytko pięknie ładnie aż do piątku. W ten cudowny dzień dostałem wymówienie z pracy, w sobotę ukradli mi radio z auta, a dziewczyna nie odbiera telefonów, nie odpisuje, zerwała zemną jakikolwiek kontakt..

lordazton

Dokładnie! Miałam takie same spostrzeżenia.

ocenił(a) serial na 5
lordazton

Jasne,że do klasyki sprzed lat daleko, ale gwoli prawdy Charlton Heston też na zagłodzonego nie wyglądał i ząbki miał w komplecie:) Tak czy siak Hollywood tylko z innej epoki.

ocenił(a) serial na 2
lordazton

dawno temu żyło sobie plemię niebieskookich blondynów, zwanych żydami LOL

ocenił(a) serial na 6
mateusztt

No, właśnie... Jak oni mogli tak dobrać aktora?

mateusztt

hahaha...... :)))

ocenił(a) serial na 4
lordazton

i te pogaduchy w łozkach-hamakach ;) no po prostu rejs wypoczynkowy...