PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 275
ocen
7,0 10 1 25275
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

:)

ocenił(a) serial na 10

ahh to był czasy kiedy starsza siostra się podniecała tym serialem :D:D::D

Piotrek_1099

ja "podniecam" się po dziś dzień :D

If_so_girl

I ja:) serial ogladalam juz jako mala dziewczynka, potem, jako nastolatka no i dwa lub trzy razy jeszcze kilka lat pozniej. Znam na pamiec;))

agucha90

ja znam niektóre sceny na pamięć ;p takie małe" zboczenie"
uwielbiam <3

If_so_girl

Ciesze sie, ze nie jestem sama. Toz to klasyka:)

agucha90

i ten klimat lat 90, gdy w Polsce było jeszcze szaro, biednie. Film ten był jakby kawałkiem nieba :)

If_so_girl

Dokladnie:D i ci opaleni faceci:D

agucha90

Uwielbiałam Dylana(typowy niegrzeczny chłopiec), ale Brandon też był niczego sobie(chociaż mógłby być trochę wyższy:) Steve był śmieszny :)

If_so_girl

Ja Dylana ubostwialam, ale tylko do 3-4 sezonu, potem juz nie:/
Brandon na poczatku w ogole mi sie nie podobal, dopiero tak od 4:) z Kelly:P
Steve --> never, chociaz zawsze mi go bylo szkoda, ze dziewczyny nie mial.
David --> dlugo, dlugo nic, dopiero od 8. zaczal robic sie fajny:P

agucha90

Chciałam ostatnio oglądnąć ponownie 1 sezon, ale zlikwidowali megavideo ;(

If_so_girl

taak! Moja siora też oglądała :P ja nadrobiłam zaległości kilka lat pózniej.Kultowy serial!

ocenił(a) serial na 8
Isiaczek

Marzą mi się powtórki choć niektóre odcinki znam prawie na pamięć;) Pamiętam, jak leciałam na skrzydłach ze szkoły żeby zdążyć na beverly. Te ciuchy, samochody, plaża na wyciągnięcie ręki, imprezy, wspólne mieszkanie w apartmantach..chodziłam chora jak dylan wybrał kelly, czułam że ktoś złamała mi serce - czyli była ostra wczuwa:)

karolinaz

Skad ja to znam:(

Dziwie sie, ze serial ma tak slaba ocene, przeciez to klasyk!

agucha90

Oglądałam ze starszą siostrą, wtedy bohaterowie wydawali mi się jakąś kwintesencją dorosłości. Ostatnio obejrzałam sobie wszystkie 10 sezonów i zajęło mi to około pół roku. A serial oczywiście klasyk! Mimo całego bogactwa i tego, że każdy bohater miał po 100 tragedii to jednak był jakiś bardziej "życiowy", robili to co normalni ludzie, a nie tak jak w przypadku współczesnych seriali - kwestie codzienności są baaardzo często całkowicie pomijane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones