PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 275
ocen
7,0 10 1 25275
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

:)

ocenił(a) serial na 9

Nie wiem czy taki temat był, ale szczerze powiedziawszy - nie chce mi się szukać. Pamiętam
ten serial jak leciał w tv i moja starsza siostra mnie wyganiała bym go nie oglądała,
argumentowała, że to serial dla dorosłych a ja jestem dzieckiem. Dzisiaj jestem już aż
nadto dorosła i gdy BH leci w tv staram się go oglądać, ale praca, studia i inne obowiązki mi
to uniemożliwiają. Stąd moja prośba: opiszcie proszę, co działo się w ostatnim sezonie z
bohaterami i jak wyglądało zakończenie. Z góry dziękuje :)

Wercia1501

Może lepiej obejrzyj sobie w internecie? toż to taki fajny serial : )! Ostatnie sezony najsłabsze, kiedy połowa bohaterów się zmieniła....

ocenił(a) serial na 9
lot_of_bananas

Gdybym miała na to czas to bym na filmwebie nie zostawiała tej notki :)

Wercia1501

Nie wątpię. To była sugestia, ja po przebrnięciu przez dziewięc trzydziestoodcinkowych sezonów zdecydowanie nie chciałabym czytac, tylko oglądac! W końcu po takim czasie można naprawdę "zżyc" się z serialem.

Nawiązując do Twojego pytania, z tego co teraz pamiętam: Steve wziął ślub z Janet po tym, jak okazało się, że jest ona w ciąży; ojciec Dony miał zawał i umarł; Mat zdradził Kelly i w finałowym odcinku wyraźnie zasugerowane jest, iż Kelly będzie z Dylanem, a dzieje się to podczas wesela Dony i Davida; Noah spotyka się z jakąś dziewczyną z AA, ale w końcu chyba i tak jest sam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones