PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 274
oceny
7,0 10 1 25274
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Niestety nie miałam okazji obejrzeć wszystkich sezonów, chociaż bardzo bym tego chciała dlatego mam pytanie do osób, które miały te przyjemność :) Interesuje mnie wątek Kelly i Dylana. Widziałam kilka scen na necie i z tego co widziałam to Kelly i Dylan byli w sobie zakochani cały czas, przez wszystkie sezony nawet wtedy kiedy nie byli razem. Możecie mi powiedzieć czy rzeczywiście tak było??
Z góry bardzo dziękuję.

ocenił(a) serial na 10
sandia23

Mozna tak powiedzieć,że byli cały czas zakochani.Ale gdy Dylan rostał sie z Kelly to uświadomił sobie,ze nadal kocha Brende.Dylan był zwiazany jeszcze z innymi dziweczynami.Pózniej poznał swoja przyszła zone i sie pobrali , nistety żona Dylan zgineła jak sie nie myle w porachunkach mafijnych..Kelly miał tez wyjsc za Brandona ,pozniej za prawnika,ale uswiadomiła sobie,że nadal kocha Dylana.Na koniec serialu Dylan znów był z Kelly.Jak widac troche skaplikowany zwiazek bo i tak nigdy sie nie pobrali:)

ocenił(a) serial na 9
iskierka310

Wszystkie sezony i odcinki BH są na wgrane.pl

ocenił(a) serial na 10
sandia23

Myślę, że nie byli cały czas w sobie zakochani. Dylan tak naprawdę kochał Brendę. Tylko, że ona z nim postanowiła zerwać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones