PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 275
ocen
7,0 10 1 25275
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Gwałt na Donnie

ocenił(a) serial na 8

Pamiętacie to? Był taki facet chyba w 6 sezonie, który wkradł się do niej do domu jak była u niej w
domu awaria prądu i chciał ją zgwałcić, ale uratował ją David, może mi ktoś przypomnieć skąd ten
facet się wziął? Jak się poznali z Donną?

ocenił(a) serial na 8
anooniim

Dobra, już wiem :)

anooniim

Dobra, ale teraz ja nie wiem.

ocenił(a) serial na 8
essita

Było tak, że w kampusie grasował jakiś koleś co gwałcił dziewczyny i mylnie jakiegoś oskarżyli. Wtedy, gdy Dona wróciła do domu, było ciemno, ponieważ ten facet spowodował awarię prądu. Na szczęście przybył David i zorientował, że coś się dzieje, ponieważ Donna nigdy nie powiedziała do niego 'Dave' no i w porę ją uratował :D Facet nazywał się Garret Slan.

anooniim

Dzięki, rzeczywiście, teraz sobie przypominam :)
http://hellogiggles.com/wp-content/uploads/2011/07/Normal_5x23-00331-350x262.jpg

essita

on był straszny :< twarz psychola

ocenił(a) serial na 8
lot_of_bananas

Tak. Wystarczy, że się pojawił, a ta Donna już woła: David, David i już się boi.

ocenił(a) serial na 8
anooniim

Wstyd się przyznawać, ale mu kibicowałem. ; p W ramach obrony dodam, że serial zyskałby dzięki temu. : )

ocenił(a) serial na 8
Troublesome

hahaha mnie czasami wkurza Donna swoją naiwnością i infantylnością i czasem się cieszę gdy dzieje się jej coś złego ;d

ocenił(a) serial na 8
anooniim

Dokładnie, ale ja ogólnie nigdy nie przepadałem za tą grupką tj. Donna, David i Kelly.

ocenił(a) serial na 8
Troublesome

a kogo najbardziej lubisz? ;D

ocenił(a) serial na 8
anooniim

Za pierwszym razem królował Dylan - później dołączyła do niego Valerie. Jednak gdy oglądałem serial po latach - najbardziej lubiłem Brendę i wspomnianego Dylana. Później też trochę Brandona - dokładnie gdy zaczął szaleć w collegu - dokładniej w campusie czy gdzie te imprezy się odbywały. Tak więc przypadli mi do gustu buntownicy. : ) A Ty?

ocenił(a) serial na 8
Troublesome

zawsze niecierpiałam Brendona. Lubię Brendę,DYLANA <3, Steve'a no i Clare też lubiałam.

ocenił(a) serial na 8
anooniim

W pierwszych sezonach "pan idealny" był straszny, tylko alkohol i akcje z tym związane ratowały tą postać. Stąd mój entuzjazm przy jego studiowaniu. ; D Co do Dylana to był okres, że czekałem tylko aż pojawi się na ekranie, bo gwarantował coś ciekawego. U reszty wszystko stało w miejscu. Generalnie mam straszny sentyment do tych kilku aktorów i ich kreacji. : )

ocenił(a) serial na 8
Troublesome

Dokładnie. Tak było też u mnie z Dylanem. Napisałeś to, co ja myślę.

ocenił(a) serial na 8
anooniim

Co ciekawe, ta postać pojawia się znowu w 7 sezonie i to w odcinku 15, 16, 17... No nieźle. Myślałem, że już o nim nie będzie. Jednak koszmar Donny i ten psychol dał o sobie znać.

ocenił(a) serial na 8
anooniim

Nie 6, a 5 sezon. Odcinek 22 - Love Hurts. Co do Troublesome, zgodzę się, co do serialu. Pan idealny może nie straszny, ale zdarza mu się być nudnym. I tak to lubię. Szkoda, że częściej nie szaleje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones