PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 275
ocen
7,0 10 1 25275
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Brende Kelly Donne czy Andrea?

ocenił(a) serial na 9

Brenda Brenda Brenda Brenda Brenda za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

Brende!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<za krótki>

ocenił(a) serial na 10

Brendę ;))

ocenił(a) serial na 10
Oldzia_

Jesteście mało aryginalni, ja najbardziej lubię Kelly, potem Donnę, a Brendę najmniej - niby taka święta, mówi, że jest inna niż rozpieszczone dzieciaki z Beverly Hills, a zachowuje się tak jak oni.

ocenił(a) serial na 10
weronelka

A słyszałaś takie powiedzenie: "Z jakim przystajesz, takim się stajesz"?

ocenił(a) serial na 8

Kelly bo na pierwszy rzut oka jest głupią blondi a tak naprawdę jest fajną postacią.

ocenił(a) serial na 9
kassssssska

zdecydowanie Brenda :)
pozdro dla fanów ;)

ocenił(a) serial na 10

A ja wszystkie,bardzo lubiłam,każda na swój sposób coś wnosiła do serialu :)Pozdrawiam

iskierka310

Zdecydowanie najbardziej lubiłam Brendę. Bardzo żałowałam, kiedy Shannen Doherty została wyrzucona z obsady.
Na drugim miejscu jest u mnie Andrea. Jedyne co mnie w niej wkurzało to to, kiedy zdradzała swojego męża.
Na trzecim Donna, bo była neutralna i z nikim nigdy nie wszczynała kłótni.
Najmniej lubiłam Kelly, szczególnie za to, że odbiła Brendzie Dylana.

ocenił(a) serial na 7
Shontelle

ja najbardziej Andreę. reszty wogóle. Kelly za to bo w istocie była głupią blondi pozatym nie lubie ludzi którzy sami nie wiedzą czego chcą, Donny własnie za to ze była taka neutralna i równiez sama nie wiedziała czego chciała, a Bredny to chyba najbardziej przez aktorkę. W każdym razie jej odejście nie wywyołało u mnie żadnych emocji. Poza tym na jej miejsce weszła Valerie którą od poczatku polubiłam.

ocenił(a) serial na 10
Shontelle

Mam takie samo zdanie :)

użytkownik usunięty

Valerie

Serial ma 10 sezonów i pojawia się w nim więcej głównych bohaterek ;P
A ja lubię Clare Arnold ;) Za Valerie Malone nie przepadam, ale są momenty, kiedy jest bardziej ludzka ;P

ocenił(a) serial na 8

ja najbardziej lubię kelly
niby taka blondi, ale w późniejszych odcinkach się zmiena - przeżywa te dobre, jak i złe chwile w swoim życiu. Brednę także bardzo lubiłam, choć niekiedy potrafiła wkurzyć. zgadzam się z wypowiedzią weronelki "...a Brendę najmniej - niby taka święta, mówi, że jest inna niż rozpieszczone dzieciaki z Beverly Hills, a zachowuje się tak jak oni." ale i tak lubie je w dwie :D

seattlee

BRENDA uwielbiałam ją

ocenił(a) serial na 8

Brendę, jestem w 5 sezonie i nie podoba mi się , że ona znika

Brendę.Najbardziej irytuje Valerie.
Serial bez Brendy i później Andrei to nie to samo :(

ocenił(a) serial na 6

Brenda, na drugim miejscu Dona. Dla mnie serial się skończył, kiedy zabrakło Brendy, skończyłam go oglądać chyba na szóstym sezonie...

Brendę. Lubiłem i nadal lubię sezony z jej udziałem

ocenił(a) serial na 10

Kelly, Donna, Clare, Andrea- dla mnie one są najfajniejsze. Brenda zawsze miała jakieś fochy i wcale mi jej nie brakowało kiedy odeszła za to Andrei ( nie wiem jak się odmienia jej imię) bardzo :( na początku byłam pewna, że ona i Brandon są dla siebie stworzeni, ale później bardzo spodobał mi się wątek Brandona z Kelly :)

ocenił(a) serial na 8
sandia23

Brenda! Bez niej BH 90210 juz takie fajne nie bylo.

Brenda!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones