PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 275
ocen
7,0 10 1 25275
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Zauważyłam, czytając tematy, że nikt nie wspomina o książce, która jest pisana na podstawie tego serialu. Cała saga wynosi 14cz, ja przeczytałam niestety tylko12, bo nigdzie nie mogę dostać ostatnich2. Przeczytałam je w miecha. Świetne ksiąki, zreszta jak film;). I takie małe pytanko??Kto jeszcze czytał te ksiązki?? Wpisujcie siem...


Pozdr_:_anula;D

anula_lol

Ja czytałam. I też tylko 12, bez dwóch ostatnich.

anula_lol

Ja właśnie czytam 13 czesc, szczerze to tylko taka jest dostepna w mojej osiedlowej bibliotece :)

ocenił(a) serial na 10
anula_lol

Ja właśnie zamówiłam sobie na Allegro pierwszą część...widzę, że jestem dużo do tyłu he he

ocenił(a) serial na 10
sweetgirl83

A gdzie dorwałaś na Allegro książki ? Bo też chciałabym zamówić a nigdzie nie mogę znaleźć :)

anula_lol

Ja czytałam te książki, ale niestety nie wszystkie. Oczywiście opuściłam kilka części, ale najlepsze były obrazki w środku ;D

anula_lol

O tak zgadzam sie z moją przedmówczynia;D obrazki się najfajniej oglądało;p

anula_lol

ja niestety nigdy nie ogladalam tego serialu :/ wczoraj sobie wyporzyczyłam 13 cz. "randka w ciemno" i po przeczytaniu stwierdzilam ze jest bardzo interesująca. nie wiem ile części jest dostepnych w "mojej" bibliotece :] w mojej ksiązce nie bylo obrazków ;P

ocenił(a) serial na 10
anula_lol

Ja jestem w trakcie czytania i pod jego wpływem nawet napisałam meila do TVN z prośbą aby rozważyli propozycję rozpoczęcia ponownego emitowania serialu. Co o tym sądzicie?? Czekam na odpowiedź na ten temat:)

ocenił(a) serial na 10
Lady_Lara_Croft

Ja przeczytałam 14 tomów Bh90210 w 13częsci nie ma zdjęć ale w poprzednich są!!!Książki są bardzo ciekwego szybko się je czyta!!!Polecam gorąco

użytkownik usunięty
anngelika

Też czytałam wszystkie tomy, ale szczerze mówiąc wolę serial. W książkach pominięto parę istotnych wątków.

ocenił(a) serial na 10
Lady_Lara_Croft

Przecież Polsat to też emitował, oni prędzej to puszczą.

ocenił(a) serial na 9
anula_lol

ja mam tylko 3 z tej serii ale chętnie przeczytalabym inne :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
friendsfan1

Mam ten sam problem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones