PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 275
ocen
7,0 10 1 25275
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Kto był z kim na końcu serialu? Chodzi mi o główne postaci(Kelly, Donna, Brandon, Brenda, Andrea, David, Steven, Dylan itd.) Z góry dzięki za odpowiedź:)

_S_

chodzi Ci konkretnie o te odc. 2000roku? jak tak to Kelly miala być z Dylanem, Dona w ostatnim odc. bierze ślub z tym co tak śmiesznie tańczy i co jest dj-em w szkole(nie pamietam jego imienia) Brandon wyjedzie i bedzie w armii usa (chyba) Brenda tey wzjedzie bo ja wywalili z serialu
Andrea nie pamietam Steve bedzie z taka chinka albo koreanka i beda miec corke ktora sie przedwcyesnie urodzi i tyle
pozdr

_S_

Jo, na koniec w ogole pojawi sie Valerie, ktora wszyscy nienawidzili, bodajze na weselu Donny i Davida... Kelly bedzie miala jakis epizod z Brandonem, ale i tak wielkie love bedzie z Dylanem. Nie pamietam czy udalo sie namowic na wystep goscinny Shannen Doherty, ale cos takiego mialo chyba miejsce. W kazdym razie kazdy z kazdymi w kazdy sposob;P

rose_8

Shannen dostała propozycje aby wystąpić goscinnie w ostatnim odcinku,ale odrzuciła.Wdl mnie dobrze zrobiła.

ocenił(a) serial na 10
schanet

A tak właściwie to dlaczego Shannen wywalili z serialu?

monika_2601

Aktorstwo to zawod i trzeba do niego podchodzic profesjonalnie. Chodzily legendy o tym co wyprawiala Doherty. Spoznialstwo, zapominanie tekstu i wybitna zlosliwosc. Podobno przed scenami pocalunkow najadala sie cebuli i ugryzla Luke`a Perry do krwi w wargi.

ocenił(a) serial na 10
rose_8

A nie wygląda na taką złoiśliwą. Ale cóż jak widać potwierdza się powiedzenie, że nie ocenia się ludzi po wyglądzie. A tak nawiasem mówiąc to się wcale nie dziwię że ja wywalili skoro takie rzeczy wyprawiała.

monika_2601

Boze Rose co ty za ploty gadasz ? ;/
Shannen odeszal z BH na wlasna prosbe z powodow rodzinnych . Wystapila jeszcze goscinnie w Bh . W ostatnim odcinku sie nie pojawila bo miala juz podpisany kontakt z Charmed .
Rozumiem Rose ze nie lubisz Shannen , ale nie musisz takich plot o niej wygadywac , skoro nie znasz prawdy ;/

Blair

no nie całkiem.To prawda że Shannen chciała sama odejść z BH.Ale wszyscy aktorzy również chcieli aby odeszła,bo mieli dużo problemów z nią.Poszli
do Spellinga i powiedzieli,ze nie chcą już z nia pracować.I Spelling ją zwolnił.Moze to było tak ze to byla wspolna decyzja jezeli chodzi o jej odejscie.Mowa jest o tym np. w Shannen doherty E!HS
No i Shannen w BH już sie nigdy nie pojawiła.

ocenił(a) serial na 10
schanet

No to w takim razie sprawa wygląda zupełnie inaczej. Że inni aktorzy jej nie lubili to już swoją drogą, ale ona odeszła na własne zyczenie więc nie mozna jej za wiele zarzucić. Cofam to co napisałam poprzednio.

monika_2601

Odeszla sama z powodo rodzinnych!! Dalej przyjazni se z Jennie Garth ( Kelly ) ;]
A pojawila sie jeszcze w 7 sezonie iw 6

użytkownik usunięty
Blair

Jedna osoba powyzej juz o tym wspomniala, ale ja jeszcze raz napisze Shannen Doherty nie pojawila sie ani razu po jej odejsciu z serialu,czasem tylko uslyszelismy imie Brenda, to wszystko.

Shando,jak znasz angielski to obejrzyj sobie na youtube Shannen Doherty E!True Hollywood Story,tam mówi o tym m.in.Jason Priestley.
Co do Jennie Garth to nie były one ze sobą w dobrych stosunkach,wiem że Shannen przyjaźniła sie z Tori S.

schanet

Ogladalam tne wywiad ale nie konkeretnego on nie mowi ;] Zreszta ja znam prawde o samej Shannen i nie bede sie z toba klocic .
Jennie i SHannen sie przyjaznia , Shannen nawet kibicuje Jen w TzG.

Blair

jak to nic nie mówi?Tam jest mowa o tym jakie mieli z nią problemy.Chyba nie zrozumiałaś tego.
Jennie i Shannen sie przyjaźnią?To czemu w wywiadach Shannen niezbyt miło sie wypowiadała o Jennie?Czemu na reunion było widać jakby sie witały z przymusu?I w ogole nie odzywały sie do siebie.Zresztą sama Jennie mówiła że nie ma z nią kontaktu.
A skąd ty znasz prawde o Shannen?

_S_

Ja bym chciała wiedzieć kto z kim był na końcu serialu. Z kim była Andrea, Steve, Brandon. Z góry dzięki.

_S_

Andrea poznala jakiegos barmana i za niego wyszla, miala z nim dziecko. David z jakas Azjatka... Kelly konczy chyba z Brandonem??

rose_8

Kelly z Dylanem z tego co wiem. Brandon właśnie nie wiem z kim.

_S_

Brandon wyjechal w 6 czy 7 sezonie i juz nie wrocil do konca seiralu . Tak jak Brneda ..

ocenił(a) serial na 8
Blair

W 9 sezonie wyjechał w odcinku 5, a potem odjeżdża Valerie i wraca po 3 latach niebycia Dylan, he he.

ocenił(a) serial na 9
rose_8

Barmana :o?

Ja pamiętałam, że ona miała romans z jakimś wykładowcą czy nauczycielem i zaszła w nim ciążę i bała się mu o tym powiedzieć i napisała sobie to na kartce ;).
I wyjechała z nim do innego miasta, a w ostatnim odcinku pokazywała zdjęcia tego dziecka, które już chyba chodziło do szkoły czy coś takiego ;).

sandrula

Ale Andera jest obecna przez cały serial, więc chyba nie wyjechała do innego miasta.

ocenił(a) serial na 9
_S_

Mi się zdawało, że ona wyjechała, chyba w trakcie I roku studiów :).
A potem przyjechała na wesele.

ocenił(a) serial na 8
sandrula

Jak już, to najpierw był ten wykładowca, a potem barman i to z nim była w ciąży.

ocenił(a) serial na 10
_S_

brendy nie bedzie...dylan ostatecznie bedzie z kelly. andrea bedzie miała dziecko ale nie bedzie jej sie układac w zwiazku..steven bedzie miał dzidziusia z chinko-japonką czy cos takiego;)

grozna_2

Shando co Ty za bzdury wygadujesz? Brenda odchodzi z serialu na koiec 4 sezonu i N I G D Y sie w nim juz nie pojawia nawet na sekundke, ani w 6 ani w 7 ani w zadnym sezonie.

Brandon wyjechal w 7 sezonie, caly 6 sezon gra w serialu.

Co do innych wypowiedzi to Andrea znika z serialu w 5 sezonie i pojawia sie goscinnie w 2 odcinkach w sezonie 6, i pozniej chyba w 10 czy cos. A jej mezem jest Jesse ktory jest studentem prawa a dorywczo barmanem.

asterkey

Dokładniej to Brandon wyjechał w 5 odc. 9 sezonu.Wszystkie sezony wraz z opisami odcinków są na imdb.

schanet

a ma ktos link do filmiku z ostatnia scena Brendy ?

Blair

wpisz sobie na youtube:brenda dylan last moment together
to jest ostatnia scena Brendy.Szkoda że odeszła..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones