PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 274
oceny
7,0 10 1 25274
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Piszcie jaka jest wasza ulubiona postać z BH, a jaka was najardziej irytuje.

ocenił(a) serial na 10
Asia2509

Przepraszam za błędy w treści i w tytule: 90210*, najbardziej*

ocenił(a) serial na 10
Asia2509

Moją ulubioną postacią jest Brenda (a po jej wyjeździe Donna), a najbardziej wkurzająca... Na początku nikt, dopiero po przyjeździe Brendy z Paryża, gdy odkryła, że Dylan ją zdradzał z Kelly, to strasznie mnie Kelly wkurzała. Potem gdy Kelly już oficjalnie z Dylanem chodziła, to tak się strasznie z tym odnosiła i taka wyniosła strasznie była :/ Jeszcze Brandon mnie wkurzał czasem przez cały serial (a raczej do 5 sezonu, bo dalej nie oglądałam), bo prawie co odcinek był z nową laską i już nie mogłam się połapać z kim aktualnie jest. Rozumiem - szukał chłopak tej jedynej. Ale mnie już czasem to wkurzało - co odcinek nowa :/

Oldzia_

Zdecydowanie Kelly jest moją ulubioną postacią ; ) Ma w sobie to coś, coś co przyciąga do jej postaci i coś, co potrafi zainteresować jej losem..
Nie przepadam natomiast za Brendą ; ) Sama nie wiem czemu.. Wkurza mnie dziewczyna i tyle ;x

ocenił(a) serial na 10
Oldzia_

ulubiona postać w kolejności:
Brandon, Steve, Dylan, Kelly, David, Dona, Brenda, Andrea

Oldzia_

ulubiona postać to Brandon i Dylan.

Asia2509

Hej fajny temat.
Ja najbardziej lubię Brende i Brendona, a denerwuje mnie Kelly.

ocenił(a) serial na 9
Regan_McLeod

moja ulubiona postacia jest STEVE! ma najbardziej zabawne sytuacje. zawsze sie w cos wpakuje i wszystko mu sie udaje:)

Asia2509

ja uwielbiam Brende a nienawidze Kelly. Po tym jak Kelly zaczela chodzic z Dylanem jej niecierpie. A ja jestem ogolnie wielka fanka Shannen Doherty

Asia2509

Brandon Walsh, jest taki słodki...po prostu cudo!!!

ocenił(a) serial na 10
sopot1311

Ulubione postacie to zdecydowanie Barndon i Brenda, a wkurzali mnie zawsze Jessie mża Andrei, Kelly i David brr

Asia2509

najbardziej lubie brende bo gra ją shannen doherty z charmed
ale po wyjeździe kelly
fajnie żę obie występują w spin-offie 90210
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
Magic_Hour

Uwielbialam Brende ;)
A Kelly jak zaczela krecic z Dylenem to znienawidzilam normalnie ;/
Pozniej to wkurzala mnie Valerie...bez komentarza ;/

Asia2509

Ulubiona - Kelly, miała coś, co przyciągało ;dd
Znienawidzona - Dylan, jak ten człowiek mnie irytował.. Myślał, że świat w ogół niego wiecznie się kręci >.>

ocenił(a) serial na 10
Abfgangel

Ulubiona postać to Brenda :) Lubiłam też Dylana :)

ocenił(a) serial na 9
Jucha91

ulubione postaci to przede wszystkim Brenda i Dylan. Dość często wkurzała mnie Kelly tym, że bywała egoistką i romansowała z Dylanem.

użytkownik usunięty
ali282

ja najbardziej lubię Kelly a najmniej Brende
a z jeślu chodzi o facetów to Dylan i David a najmniej Brendon

użytkownik usunięty

teraz również Steve jest moją ulubioną postacią
najmniej lubiłam Brende i Brendona

ocenił(a) serial na 9

no ba Dylan:)

ocenił(a) serial na 7
domisku 24

no jak to jaka ??? tam tylko dylan mckay był ok

Reznik

Ulubione to Kelly i Brenda, irytowały mnie: David, Andrea i Donna.
Ale najbardziej wkurzająca była Valerie.

ocenił(a) serial na 5
Asia2509

Ulubieni: David, Noah, Donna

Wkurzali mnie: Valerie, Dylan

ocenił(a) serial na 9
Asia2509

Ulubieni - Kelly & Dylan forever <3 Uwielbiałam ich :) Lubiłam też bardzo Steve'a.
Natomiast strasznie mnie irytowała Brenda i jej moralizatorski ton. Drażniła mnie niemiłosiernie :D
Później wkurzała mnie Valerie:)

Asia2509

Dylan:D Najciekawsza postac, najbardziej zmienna. Co z tego, że trochę łajza ale chyba wszystkie dziewczyny go kochały:)
Nie przepadałam za Brendą, może dlatego, że chciałam żeby Dylan był z Kelly:) Nie lubiłam też chłopaka Kelly- Matta.

ocenił(a) serial na 10
Asia2509

jedna z moich ulubionych postaci to Dylan a później Brandon ;) A Donna mnie troche wkurzała

emma95

Moją ulubioną postacią jest Brenda gdyż była najładniejszą dziewczyną wg mnie w całym serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones