PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 275
ocen
7,0 10 1 25275
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Zakończenie!

ocenił(a) serial na 8

Hej, ciekawi mnie jakie jest zakończenie tego serialu. Już kilka razy podejmowałam próby oglądania odcinków, ale nigdy nie widziałam całego.. Może ktoś wie, jak się kończy ten film? Chodzi mi przede wszystkim jakie są związki między bohaterami ;]

ocenił(a) serial na 9
pietrusia

Przyłączam się do pytania ;)

ocenił(a) serial na 7
m_a_c_88

jedno co pamietam to ślub Donny i Davida ;)

ocenił(a) serial na 7
Olaa

aa i Steve będzie miał dziecko i żone azjatke :)

ocenił(a) serial na 9
Olaa

o to już coś, dzięki ;)

ocenił(a) serial na 9
Olaa

o pamiętam azjatke... :-)

ocenił(a) serial na 10
pietrusia

Kelly chyba będzie z Dylanem a Andrea rozwiedzie się z mężem ale ostatnią serie oglądałam wyrywkowo chętnie obejrzałabym.Mam nadzieję,że Drama wyemituję wszystkie serie. W 90210 jest póżniej,że Dylan porzucił Kelly i syna Dona z Devidem wyjechali do Chin ale im się nie układa mają też dziecko. Brenda była nauczycielką aktorstwa

ocenił(a) serial na 10
ewi184

Do ostatniego odcinka jeszcze wiele sie wydarzy.Andrea wyjdzie zamąż.Pozniej wda sie w romans. W jej małżeństwie bedzie kryzys,ale chyba sie nie rozwiedli.Kelly będzie miała wziąsc ślub z Brandonem,ale Kelly sie wycofa.Wdalszych odcinkach pozna prawnika,zaręcza sie ale do ślubu nie dojdzie.Dylan bedzie jeszcze w innych zwiąskach.Pozniej pozna wsoja przyszła żone.Wezma ślub,ale niestety długo małżeństwem cieszcyc sie nie beda. Żona Dylana zginie w porachunkach mafijnych.Brandona juz nie zobaczymy w ostatnim sezonie.Wyjedzie jak reporter chyba wojenny jak sie nie myle.Tak wiec trzeba widziec wszystkie sezony.Bo wiele nowych postaci sie pojawi.Devid tez bedzie miał inne dziewczyny tak samo Dona pozna innego.A jak wiadomo,na koniec wezma ślub.A Steve bedzie szcesliwym małżonkiem i bedzie miał coreczke.

ocenił(a) serial na 10
iskierka310

dzieki

iskierka310

Ale z tego co pamietam, to Steve wpadł, a potem ożenił się z tą Azjatką dłuuuugo przed zakonczeniem serialu

ocenił(a) serial na 10
obreb_2

Tak masz racje.Po prostu nie da się w skrócie streścić tego serialu. Tak naprawdę trzeba zobaczyć od początku do końca.Pozdrawiam:)

ewi184

Kelly pasuje do Dylana. Przy niej widać,że jest szczęśliwszy,bardziej się uśmiecha i nie wygląda jak taki ken (jak przy Brendzie).;p.

ocenił(a) serial na 10
mrs robinson

tak też tak uważam z tego co pamiętam będą mieć synka ale razem nie będą Dylan to nie typ męża i tatusia to samotnik wędrowiec....

ewi184

nie będą razem? szkoda :<.
Oglądam dopiero 3 sezon, więc miałam nadzieję,że jednak będą razem ;)

ocenił(a) serial na 10
mrs robinson

nie nie będą:) ja wolę połączenie Kelly Dylan ale też będą się schodzić i rozchodzić Kelly będzie nawet z Brendonem

ocenił(a) serial na 10
mrs robinson

Breda zawsze wydawała się taka wyciszona zamulona czasem mnie irytowała

ocenił(a) serial na 9
pietrusia

Wszystkie sezony są na portalu filmowym w internecie e. Kino . Tv.

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

nie ma już :-)

ocenił(a) serial na 9
ilka80

Szkoda że nie ma :(

ocenił(a) serial na 9
pietrusia

ja też :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones