PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 274
oceny
7,0 10 1 25274
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Myślałam, że tym razem zobaczę więcej odcinków ale CBS Drama skończyło emisje na serii 3. załamka. Bardzo lubię ten serial i chciałabym zobaczyć wszystkie serie. Ten serial to moje dzieciństwo :)

ocenił(a) serial na 10
wiktoria24

No szkoda .tez bym zobaczyła wszystkie sezony.Równiez serial z moich młodych lat:)

ocenił(a) serial na 10
iskierka310

może zrobimy jakąś petycje o emisje kolejnych serii??

użytkownik usunięty
wiktoria24

fajnie by było zobaczyć wszystkie serie ucięli w 3 sezonie i puścili jakiś chłam nieznany i w tv nie ma co oglądać .Mogliby powtórzyć Melrose Place od początku i z 2009 r.tak samo zrobili z Dr. Quinn .

wiktoria24

moge podac link do strony z wszystkimi sezonami i odcinkami z lektorem. podajcie adresy to podam

ocenił(a) serial na 10
wiktoria24

myślałam że jak zobaczą że jest oglądalność to będą wszystkie sezony, Marzy mi się właśnie żeby ktoś puścił wszystko.tak myślę że może po wakacjach puszczą większość seriali na wakacje ma przerwe ze względu na mniejszą oglądalność może od wrzesna będzie 4 sezon???????????

ocenił(a) serial na 8
ewi184

No właśnie też włączyłam tv a tu nie ma, ale może to jakaś przerwa na wakacje? :)

wiktoria24

Mogę podać adresy stron, gdzie da się obejrzeć serial ten, jak i inne które kiedyś były, piszcie poczta.jk.1984@gmail.com

wiktoria24

Oglądam tak często i da się, polecam te strony, piszcie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones