PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 275
ocen
7,0 10 1 25275
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Witam, mam pytanie. Jak pooczyły sie losy bohaterów serialu [ kelly, donny,brendy,dylana,steva, brandona] ? ja przestałem ogladac serial po 10 serii.
A to pytanie kieruje do osób ogladajacych nowy serial "90210".

ocenił(a) serial na 8
rockyb_fw

Na razie jestem w połowie 2 sezonu ale mogę powiedzieć ci , że kelly została pedagogiem w szkole w której uczy się jej siostra.Dylan jest tylko wspominany. Donna wraca z Chin czy Japonii oraz rozwodzi się z mężem, który ją zdradzał, jest też tam słynną projektantką mody. Brenda występuje w sztukach, adoptuje dziecko z racji, że sama dzieci mieć nie może. Jak na razie to tyle, mam nadzieje , że choć trochę zaspokoiłam ciekawość :)

ocenił(a) serial na 10
scarlettrose

czyli donna rozwodzi sie z Dawidem ??

ocenił(a) serial na 8
rockyb_fw

tak, bo ją zdradzał

ocenił(a) serial na 10
scarlettrose

A to drań, pewnie z Megan Fox :P

ocenił(a) serial na 8
rockyb_fw

a tego już nie było, a i jeszcze jedno dalej Kelly leci na zajętych facetów, to się u niej chyba nie zmieni

scarlettrose

David nie zdradzał Donny! Powodem ich separacji była chęć Donny do wychowania ich córki w LA, a nie w Japonii, tak jakby chciał David. Jeśli chodzi o Dylana to był przez jakiś czas wolontariuszem i jeździł po świecie, a potem mieszka na ranczu. Rodzice Brendy mieszkają w Chinach, gdzie adoptuje córkę Brenda. Brandon jest żołnierzem, o ile dobrze pamiętam.

ocenił(a) serial na 10
Negacja

Brandon żołnierzem? niemożliwe . . .

rockyb_fw

Albo weteranem, szczerze powiedziawszy, nie pamiętam dokładnie.

ocenił(a) serial na 8
rockyb_fw

Ja w tym serialu miałem problem z niektórymi bohaterami i tymi epizodycznymi. Głównie za szybko się kończyły wątki między nimi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones