PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 275
ocen
7,0 10 1 25275
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

te ubrania,fryzury, knajpki , samochody , wspaniały serial lat 90 -tych :) pozdrawiam sympatyków serialu

nathalie34

też tak uważam. Dzisiaj ten serial niestety by nie zachwycił.

If_so_girl

Mnie zachwyca do dzisiaj:)

agucha90

Mnie również, chodziło mi o to, że prawdopodobnie gdyby wszedł na ekrany teraz, to mógłby nie zyskać tylu fanów i przejść niezauważony, a to by była wielka strata;p

If_so_girl

masz kontynuacje serialu pod tytulem 90210 moim zdaniem nawet spoko ale im wiecej odc tym robi sie slabszy ,kazdy z kazdym rozpieszczona mlodziez etc raczej denerwuje niz zachwyca jak jego pierwowzor.

aew4334555

Nie skorzystam. Jednak kontynuacja to nie to samo, a mogłaby tylko zatrzeć wrażenie jakie zrobił na mnie pierwowzór. Poza tym o DZISIEJSZYCH nastoltkach nie chcę słyszeć ;p

If_so_girl

e tam, wcale te czasy nie były takie szare :D dla mnie fantastyczne, dużo przyjemniejsze niż dzisiaj, ale po prostu były to 'inne czasy' co widać po serialu, wszystko jakieś takie spokojniejsze i mniej chamskie, mnie wystylizowane. Nie wiem czy zauważyliście, ale wtedy się ubierało, czesało, a teraz się 'stylizuje' :D to taki znak czasów. Np. jakieś tam zwykła spodnie to rurki, albo "chinosy", a podkoszulek to tunika, T-shirt lub 'bokserka', a kolor cielisty to 'nude' :D, a brązowy to 'camel' :D :D

libella

ło matko nawet nie wiem o czym mówisz;) tak więc zgadzam się z tezą, że lata 90' były piękne;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones