PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104040}

Beyblade - Latające Dyski

Bakuten Shoot Beyblade
7,2 2 140
ocen
7,2 10 1 2140
Beyblade - Latające Dyski
powrót do forum serialu Beyblade - Latające Dyski

Zdecydowanie najlepsza kreskówka. Swietna fabuła, bohaterzy i sam pomysl na stworzenie tej kreskówki. Dragonball, Naruto i inne tego typu kreskówki są denne w porównaniu do tej. Szkoda tylko że nie nakrecili pełnomatrażowego filmu o tym;/ Dałbym wszystko żeby znów leciał w tv:)

ocenił(a) serial na 8
Rocket17

Dragon Balla nie warto mieszać z błotem ale zgodzę się co do tego iż ta kreskówka jest na prawdę bardzo dobra.Ciekawa,zabawna,ciekawe postacie i co najlepsze nie dłuży się.

ocenił(a) serial na 10
Rocket17

Właśnie sobie odświeżam ten serial. po tylu latach nadal wciąga, niestety to już nie to samo jeżeli pamięta się koniec opowieści ;/ Dla mnie obok Beast wars (kosmiczne wojny) i yu-gi-oh najlepsza bajka z dzieciństwa

ocenił(a) serial na 9
gounited

qounited zgadzam sie całkowicie z tobą. Tak samo Beast Wars sobie niedawno odswiezylem bo byłs to jedna z moich ulubionych kreskówek tak jak Yu-gi-oh, pamietam ze zawsze sie spieszylem ze szkoly aby obejrzec ten serial. Natomiast Dragon Ball nigdy nawet jednego odcinka nie ogladalem i jakos mnie do tego nie ciagnie. Teraz niestety juz takich kreskowe nie robią zeby byly takie swietne, chyba wiekszosc ludzie sie ze mną zgodzi co do tego.

ocenił(a) serial na 10
Rocket17

To były dobre czasy ;) Dragon ball tez nie ogladalem ;) A co do Beyblade to ogladalem tylko pierwszy sezon... Nie wiesz, czy nastepne sezony sa powiazane z pierwszym? I czy trzymaja poziom... bo jak sa slabe to nie chce sobie zatrzec milych wspomnien ;p

ocenił(a) serial na 9
gounited

Niestety też chyba nie oglądałem o ile pamietam :/ Wszystko przez to ze dawniej miao sie tylko 4 kanały wiec trzeba było ogladać co było a ze wiekszosc takich ''klasyków'' jak beyblade leciał na polsacie wiec sie ogladało :) Teraz ponowne sciagniecie tych kreskówek z neta i ogladniecie to juz nie to samo :(

ocenił(a) serial na 10
Rocket17

Dokładnie ;) Dla mnie właśnie te 3 kreskówki pozostaną najlepsze. Teraz tv nie oglądam no chyba, że leci liga mistrzów (kibicuje United, po Twoich filmach widze, że Ty też ;p) wiec żadnych nowych nie oglądam.

ocenił(a) serial na 9
gounited

Aha czyli widze jestesmy kibicami tego samego klubu ;] A co do tego to znasz jakies filmy o Manchesterze United? (oprócz tych co mam oglądniete)

ocenił(a) serial na 10
Rocket17

Z tych co u Ciebie to jeden widziałem ale niepamietam czy go dodalem. A ogladalem "George Best football genius" ale go na filmwebie nie znalazłem. Damy rade w tym sezonie cos wygrac?? ;)

ocenił(a) serial na 9
gounited

Pewnie, wystarczy wierzyc i czekac ;))

Rocket17

Zrobili, zrobili.
http://www.filmweb.pl/film/Beyblade+-+The+Movie-2002-318745

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones