Bez granic z Chrisem Hemsworthem
powrót do forum 1 sezonu

Świetny dokument

ocenił(a) serial na 9

Pewnie jak większość, kojarzę Chrisa głównie z jego filmowych ról, ciekawy zatem byłem jakim typem człowieka jest może nie tyle poza kamerami, co w momencie kiedy można go oglądać w obliczu naturalnych doświadczeń i przeżyć. Po pierwszym odcinku, myślałem że ten dokument będzie tylko swego rodzaju testowaniem jego limitów, ale w miarę jak się on rozwijał, rozwijały się też refleksje i przemyślenia z którymi każdy z nas się mierzy, dlatego polecam każdemu, czy to ze względu na same piękne ujęcia i muzykę, po możliwość podpatrzenia życia jednego z bardziej rozpoznawalnych aktorów ( o ile kogoś to interesuje), a przede wszystkim za wartość jaka niesie w sobie ten mini dokument. Moim zdaniem 9/10.

ocenił(a) serial na 10
Darox18

Bardzo dobry. Każdy powinien to obejrzeć, zwłaszcza ostatni odcinek.

Darox18

Pełna zgoda. Świetny dokument. A miałem Hemswortha za aktora jednej roli, zgrywusa z kosmicznym ego. Teraz mi głupio. Tak się konczy ocenianie po okładce. Serial inspiruje, zaskakuje, uczy, porusza i skłania do porządnej refleksji…Pozycja obowiązkowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones