serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Białe kołnierzyki

White Collar
2009 - 2014
42 min.
7,9 33 067
ocen
7,9 10 1 33067
22 929
chce zobaczyć
4,5 4
oceny krytyków
Neal Caffrey jest jednym z najzdolniejszych fałszerzy na świecie. W zamian za wolność pomaga FBI łapać najbardziej nieuchwytnych przestępców. Więcej Mniej
Białe kołnierzyki zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

label.premiere

nagrody

Uroczy, seksowny i wyrafinowany, Neal Caffrey (Matthew Bomer) jest jednym z najzdolniejszych  fałszerzy na świecie. Z jego talentem, może mieć wszystko, co tylko zechce, ale jedyną rzeczą, której pragnie jest wyśledzić dziewczynę będącą miłością jego życia Kate (Alexandra Daddario), która niedawno zniknęła. Po ucieczce z maksymalnieUroczy, seksowny i wyrafinowany, Neal Caffrey (Matthew Bomer) jest jednym z najzdolniejszych  fałszerzy na świecie. Z jego talentem, może mieć wszystko, co tylko zechce, ale jedyną rzeczą, której pragnie jest wyśledzić dziewczynę będącą miłością jego życia Kate (Alexandra Daddario), która niedawno zniknęła. Po ucieczce z maksymalnie strzeżonego więzienia, kieruje się do ich wspólnego mieszkania, ale jedyne, co znajduje na miejscu, to pusta butelka po winie Bordeux, będącym ich symbolem szczęścia. Tam właśnie odnajduje go agent FBI, Peter Burke (Tim DeKay), który jako jedyny potrafił go złapać poprzednim razem. Neal otrzymuje propozycję nie do odrzucenia -  w zamian za wolność, pomoże FBI łapać najbardziej nieuchwytnych przestępców w kraju. Teraz Neal wykorzystuje swoje wyjątkowe umiejętności, aby pomóc rządowi, a  sam próbuje utrzymać się po tej dobrej stronie...przynajmniej na razie.

na podstawie
Jeff Eastin (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Fox Television Studios / Jeff Eastin & Warrior George Productions
tytuł oryg.
White Collar
inne tytuły
W odcinku 1x01 "Pilot" w pierwszej scenie kiedy Neal przycina brodę, możemy zauważyć fragmenty taśmy klejącej od jego doklejanego zarostu.

W odcinku 1x01 "Pilot" kiedy Peter dzwoni do Elizabeth by powiedzieć jej, że wróci później, otwiera i unosi telefon dwukrotnie.
W odcinku 1x01 "Pilot" kiedy Peter po ucieczce Neala przyjeżdża do więzenia, w rozmowie z szeryfami federalnymi oraz strażnikami wyraża zdziwienie, ponieważ do końca wyroku pozostawały mu jedynie 3 miesiące. Później, w mieszkaniu Kate mówi, że Caffrey miał spędzić w areszcie jeszcze 4 miesiące.

To, że przeciwieństwa się przyciągają, wie każde dziecko. Dzięki tej prostej prawdzie w kuchni uzyskujemy smaczne potrawy: sos musztardowo-miodowy, czekoladę z chilli, lody z gorącą polewą. Również przepisy na dobre seriale hołdują tej zasadzie. Między głównymi bohaterami musi powstać rodzaj chemii: niby się nie lubią, ale jednak bez siebie... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych