"Białe kołnierzyki" powrócą? Matt Bomer: Jest plan

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Bia%C5%82e+ko%C5%82nierzyki%22+powr%C3%B3c%C4%85+Matt+Bomer%3A+Jest+plan+%E2%80%93+Filmweb-152911
"Białe kołnierzyki" powrócą? Matt Bomer: Jest plan
Mamy dobrą wiadomość dla miłośników serialu "Białe kołnierzyki" o ulubionym fałszerzu widzów Nealu Caffreyu. Informację tę zdradził sam Matt Bomer, czyli odtwórca głównej roli.

Matt Bomer zapowiada powrót "Białych kołnierzyków"Rozmawialiśmy. To była bardzo sensowna rozmowa. Wciąż jest w toku – powiedział Bomer. Aktor dodał też, że jeszcze wiele rzeczy musi się ułożyć, ale plan jest i teraz pozostaje czekać, co się wydarzy. 

Pomysł na kontynuację serialu pojawił się już w 2020 roku. Bomer już wtedy zapewniał:

Nie ma niczego, czego pragnęłabym bardziej niż ponownego znalezienia się na planie z z tymi ludźmi.

Osoby znające serię mogą zadawać sobie pytanie, jak twórcy poradzą sobie ze śmiercią aktora Williego Garsona, który wcielał się w przyjaciela głównego bohatera. Aktor był również bliską osobą dla Bomera w życiu prywatnym.

Oczywiście to pierwsza rzecz, o jakiej pomyślałem. Ale czuję, że to, co Jeff Eastin (twórca serialu) przedstawił mnie i Timowi (DeKayowi), docenia jego wkład w serię i oddaje cześć jako osobie – powiedział Bomer. I dodał – Nie ma mowy, żebym zaangażował się w projekt, gdyby tak się nie stało. Myślę, że to sposób na to, by nadal był częścią serialu

Matt Bomer i Willie Garson w serialu "Białe kołnierzyki"

"Białe kołnierzyki" – o czym opowiada serial?"Białe kołnierzyki" to serial sensacyjny opowiadający o niezwykłej współpracy zabójczo przystojnego oszusta Neala Caffreya (Matt Bomer) i agenta FBI Petera Burke'a (Tim DeKay). Neal zostaje ponownie złapany przez zdolnego agenta Burke'a po ucieczce z więzienia w poszukiwaniu miłości swojego życia – Kate (Alexandra Daddario).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones