PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500917}

Białe kołnierzyki

White Collar
7,9 33 417
ocen
7,9 10 1 33417
4,5 4
oceny krytyków
Białe kołnierzyki
powrót do forum serialu Białe kołnierzyki

zakończenie

ocenił(a) serial na 10

Jeszcze nigdy żaden serial mnie tak nie pochłonął. Niecałe 2 tygodnie i wszystkie 6 sezonów.
Jestem zachwycona, szczególnie zakończeniem.
Zdecydowanie 11/10

Roksia_Albi

A ja tylko przebrnęłam przez dwa pierwsze sezony dlatego, że miałam je na komputerze a wylądowałam w miejscu gdzie nie było internetu, byłam kompletnie uziemiona, chora i musiałam zabić czymś czas :D Nie dałam rady zajrzeć do trzeciego. A możesz mi powiedzieć jak się skończył ten serial?

ocenił(a) serial na 10
Roksia_Albi

Najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałam. Ciekawy i z bardzo dobrym humorem. Obejrzałam go w tydzień. Polecam każdemu :D

ocenił(a) serial na 7
Roksia_Albi

Także cały serial bardzo szybko obejrzałem(niecały miesiąc) i im bliżej końca, tym bardziej nie mogłem uwierzyć, dlaczego tylko 6 sezonów, a ostatni taki krótki? Jeszcze tyle wątków można było rozwinąć, że 10 sezonów można byłoby zrobić na spokojnie. Każdy by chciał zobaczyć w końcu Petera vs Neala jak znowu się ścigają. Chciałbym zobaczyć jak Caffrey w końcu odzyskuje wolność i z Mozzim robią to, w czym są najlepsi. Jest to zbrodnia producentów, że kończą go "w połowie".

Dałem mocne 7 za grę aktorską, że tak lekko i przyjemnie się ogląda i za oryginalność. Nie mniej jednak większość serialu przerasta "bajką" i sposób jaki go zakończyli nie pozwala mi na większą ocenę. Kto wie, może jeszcze do niego wrócą?

P.S Znacie jakieś podobne seriale? Osobiście bym polecił "W garniturach", co prawda trochę inny gatunek, ale Harvey i Mike relacjami przypominają Petera i Neala.

użytkownik usunięty
PawloManUtd

Zazwyczaj unikam pisania komentarzy, ale znam odpowiedź na twoje pytanie. Pojawiło się tylko 6 sezonów (w tym szósty był krótki), ponieważ serial został >>cancelled<<, ale ponieważ cieszył się dużą popularnością po 5 sezonach, studio pozwoliło im nakręcić szósty, krótki sezon, który zamknąłby główne wątki. Jednakże dlaczego został anulowany? A to dlatego, iż studio zmieniało wizerunek i serial już nie pasował. Twórcy twierdzili, że właśnie w ten sposób chcieli zakończyć, ale ominęli wiele wątków pobocznych.
Co do kontynuacji, istnieje taka możliwość. Krążą plotki, że aktor grający Mozziego zbiera ekipę z powrotem, by nakręcić kontynuację serialu.
Trochę bardziej komediowy, ale podobny, jest "Psych".

ocenił(a) serial na 7

Dziękuję za wyjaśnienie, niby nigdzie o tym nie czytałem, że po prostu został anulowany. Bardzo to dziwne, że mając taki wachlarz możliwości w wątkach i patrząc na popularność serialu został po prostu zakończony. W tym biznesie liczy się przede wszystkim kasa, a nie jestem ekspertem, ale myślę, że ten serial im zapewniał. Miejmy nadzieję, że te plotki okażą się prawdziwe, bo szkoda byłoby stracić takie barwne psotacie jak Mozzi, Neal czy Peter.

ocenił(a) serial na 10

To bardzo smutne, że nie powstała kontynuacja a dzisiaj przez śmierć aktora grającego Mozziego napewno się już nie doczekamy tego. Uwielbiałam jego postać jak i cały serial.

Roksia_Albi

Jestem zachwycona całością: uwielbiam Neala, państwa idealnych, a Mozzie rozbrajał mnie w kazdym odcinku, ale zabolała mnie końcówka. Niby pozytywna, ale jednak mi szkoda. No i skoro skończyło się jak skończyło, to mogliby pociągnąć to jeszcze dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones