Big Sky
powrót do forum 1 sezonu

Obejrzałem sześć odcinków: 3 dziewczyny nie dają rady jednemu gościowi, krzyczą w kontenerze zamiast walić czymś, np. butami w blachy, zginęło w tamtym rejonie 12 dziewczyn, ale nikt nie słyszał o czymś takim jak FBI, pseudofilozoficzne śmieszne gadki tzw. życiowe, nie znają kierowcy tira, bo do głowy im nie przyjdzie, żę należy zacząć od sprawdzenia tych z okolicy - przecież nawet o największym odludku ktoś coś wie, chyba nawet szybciej niż o innych, bo tacy ludzie paradoksalnie rzucają się w oczy. To się nawet nieźle ogląda, ale czy warto dalej? Ktoś podpowie?

Gandalf70

Największa sprawa od lat, w którą na dodatek jest zaangażowany policjant, a policja nie może ochraniać świadka, bo "nie ma mocy przerobowych".
Po "nalocie" na kryjówkę nikomu nie przyszło do głowy, żeby zebrać jakiekolwiek ślady, chociaż zrobili wielki nalot ze śmigłowcem na czele.
Żona dowiaduje się, że jej mąż więził trzy nastolatki, ale mężnie siedzi przy łóżku szpitalnym, martwiąc się, że mężuś jest postrzelony i może umrzeć. Żona, która go nie kochała i czasem się go obawiała.
Wielka sprawa porwania, a przed domem policjanta ani jednego reportera.
Policjant zabija kogo popadnie, ale nie może zabić dziewczyn, tylko czeka, aż ktoś "posprząta", żeby się ich pozbyć.
Ech.

terrabzdeta

A sezon drugi tak samo głupi. Zacząłem przewijać odcinki, by szybciej skończyć. Jakiś kartel wkracza, zabija, ludzie giną, a te dwie niczego nie jarzą.

Gandalf70

Gdzie można obejrzeć 2 Sezon ?

ocenił(a) serial na 7
Gandalf70

ja pi*#*# jak chcesz logiki to sobie włacz polski dramat społeczny ....fajny lekki serial

potok10

Odpowiedz sobie na pytanie, czy pies jest ssakiem czy gryzoniem? Przecież gryzie, co nie? I sobie oglądaj te fajne, lekkie seriale. I weź pigułkę: nie p....l.

Gandalf70

Gryzonie to też ssaki matole :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones