Billions
powrót do forum 5 sezonu

Ile odcinków??

ocenił(a) serial na 10

Witam mam takie pytanie czy sezon 5 skończył się na 7 odcinkach czy ze względu na koronę może coś przerwali. Próbowałem znaleźć takie info ale nie trafiłem niestety. Wszędzie tylko napisane że odcinków jest 7 pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
daniel2911

czesc, znalazlem info:

Showtime wprowadza kolejne zmiany w swoim harmonogramie w związku z pandemią koronawirusa. Nowe sezony seriali Czarny poniedziałek i Billions zostaną wyemitowane tylko częściowo. Widzowie obejrzą epizody, których produkcja się zakończyła, zaś pozostałe odcinki dopiero wtedy, gdy ukończenie ich realizacji będzie możliwe. W obu przypadkach przedwczesne zakończenie emisji będzie miało miejsce tej wiosny. Odcinek szósty 2. serii Czarnego poniedziałku będzie póki co ostatnim. Billions zakończą swój 5. sezon na siódmym odcinku przed przerwą.

daniel2911

Na IMDB opisanych jest rzeczywiście tylko 7 odcinków piątej serii, ale pozostawiono miejsce na następne 5. Podejrzewam, że jeszcze w tym roku obejrzymy wszystkie 12 odcinków 5 serii.

ocenił(a) serial na 8
voleon

imdb ma po prostu listę wszystkich jakie miały być wyemitowane. Nie wiedziało wcześniej, że będzie covid. Tak jak Daniel napisał, stacja nie moze nagrac pozostalych odcinkow przez wirusa. Obecnie sytuacja sie troche uspokoiła, ale bronią się tym, że sprzęt filmowy jest oblegany i trzeba czekać. Niewiadomo kiedy będzie 8 odcinek i brak konkretów odnośnie daty jeszcze.

ocenił(a) serial na 10
mirgos

Czyli trzeba grzecznie czekać na rozwój sytuacji :)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones