SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Billions

2016
1 godz.
7,9 7 997
ocen
7,9 10 1 7997
8 826
chce zobaczyć
Prokurator próbuje złapać na oszustwie króla funduszy zabezpieczających. Więcej Mniej
Billions zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Billions
Zwiastun nr 1 (sezon 5, polski)
nr 1 (sezon 5, polski) 2021-09-06T14:06 https://fwcdn.pl/webv/87/75/58775/58775.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/10/717910/BILLIONS_S5___zwiastun___HBO.vp9.1080p.webm

Chuck Rhoades (Paul Giamatti) to niezwykle skuteczny prokurator federalny. Wkrótce otrzymuje informację o zakazanych praktykach na rynkach finansowych, powiązanych z osobą rekina finansjery, Bobby'ego "Axe" Axelroda (Damian Lewis). Otwiera to furtkę do wytoczenia sprawy przeciwko popularnemu miliarderowi, co może stanowić przełom karieryChuck Rhoades (Paul Giamatti) to niezwykle skuteczny prokurator federalny. Wkrótce otrzymuje informację o zakazanych praktykach na rynkach finansowych, powiązanych z osobą rekina finansjery, Bobby'ego "Axe" Axelroda (Damian Lewis). Otwiera to furtkę do wytoczenia sprawy przeciwko popularnemu miliarderowi, co może stanowić przełom kariery ambitnego prokuratora. To jednocześnie niezwykle ryzykowna gra, gdyż potencjalnie wielka wygrana może zamienić się w równie spektakularną porażkę. Walka prokuratora i wpływowego biznesmena to przede wszystkim starcie dwóch silnych i przebiegłych osobowości z nieposkromionym ego, usiłujących ubiec, podrażnić i przechytrzyć przeciwnika.

na podstawie
Wes Jones (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Showtime Entertainment (przedstawia)
tytuł oryg.
Billions
inne tytuły
Kerry Condon była brana pod uwagę do roli Lary Axelrod. Ostatecznie angaż otrzymała Malin Åkerman.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Nowym Jorku i Orangeburgu (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych