serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Billions

2016 - 2023
1h
7,9 8 801
ocen
7,9 10 1 8801
Prokurator próbuje złapać na oszustwie króla funduszy zabezpieczających. więcej mniej
Billions zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Satelita
Serial zdobył nagrodę Satelita oraz 15 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Billions
Zwiastun nr 1 (sezon 5, polski)
Billions
Zwiastun nr 2 (sezon 7)
nr 1 (sezon 5, polski) 2021-09-06T14:06 https://fwcdn.pl/webv/87/75/58775/58775.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/10/717910/BILLIONS_S5___zwiastun___HBO.vp9.1080p.webm
TOP
Nie tylko "Przesilenie zimowe" Paul Giamatti i jego najlepsze role
Paul Giamatti walczy o Oscara za główną rolę w "Przesileniu zimowym". Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć Wam pięć innych wybitnych kreacji w dorobku aktorskiego weterana. Zaprasza Łukasz Muszyński. 2024-02-12T17:20:25 https://fwcdn.pl/webv/81/59/68159/68159.6.jpg

Chuck Rhoades (Paul Giamatti) to niezwykle skuteczny prokurator federalny. Wkrótce otrzymuje informację o zakazanych praktykach na rynkach finansowych, powiązanych z osobą rekina finansjery, Bobby'ego "Axe" Axelroda (Damian Lewis). Otwiera to furtkę do wytoczenia sprawy przeciwko popularnemu miliarderowi, co może stanowić przełom karieryChuck Rhoades (Paul Giamatti) to niezwykle skuteczny prokurator federalny. Wkrótce otrzymuje informację o zakazanych praktykach na rynkach finansowych, powiązanych z osobą rekina finansjery, Bobby'ego "Axe" Axelroda (Damian Lewis). Otwiera to furtkę do wytoczenia sprawy przeciwko popularnemu miliarderowi, co może stanowić przełom kariery ambitnego prokuratora. To jednocześnie niezwykle ryzykowna gra, gdyż potencjalnie wielka wygrana może zamienić się w równie spektakularną porażkę. Walka prokuratora i wpływowego biznesmena to przede wszystkim starcie dwóch silnych i przebiegłych osobowości z nieposkromionym ego, usiłujących ubiec, podrażnić i przechytrzyć przeciwnika.

na podstawie
Wes Jones (materiały do scenariusza, historia) / Heidi Schreck (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
dystrybucja
SkyShowtime
studio
Showtime Entertainment (przedstawia)
tytuł oryg.
Billions
inne tytuły
Kerry Condon była brana pod uwagę do roli Lary Axelrod. Ostatecznie angaż otrzymała Malin Åkerman.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Nowym Jorku i Orangeburgu (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ani prokurator, który jest idealistą ani jego przeciwnik Axelrod. Fajny serial. Dobrze stworzone i zagrane postacie. Mamy intrygi i przyzwoite dialogi. Są zwroty akcji. Wart obejrzenia.

Mam wrażenie że po tylu sezonach fabuła poszła w kąt. Zmiany kierunków głównych postaci dość szybkie i dziwne. Już wiemy że w ostatnim odcinku MP coś przeoczy, nie tak postawi parafkę na dokumencie i będzie musiał uciekać jak Axelrod albo zostanie aresztowany przez Chucka. Pewne jak w Banku !
Tymczasem twórcy dla...

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Chuck biegający po mieście z biletem parkingowym - kapitalne.