PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849881}

Biohakerzy

Biohackers
6,5 4 289
ocen
6,5 10 1 4289
Biohakerzy
powrót do forum serialu Biohakerzy

Oni to potrafią zrobić fajne SF,a co tam na polskim rynku kinomatografii ,komedie romantyczne ,historyczne dyrdymaly i Smarzowski ,ale to inny gatunek i trzeba mieć natchnienie na niego ,bo niepokoi

ocenił(a) serial na 9
ina401

Mnie się podoba, trzyma w napięciu. Z ciekawością czekałam z odcinka na odcinek na rozwiązanie sprawy...

ocenił(a) serial na 2
MartynaZalecka

Nie wiem co tu trzyma w napięciu, chyba majtki głównej bohaterki. To następny netflixowy szajs dla romantico nastolatków pozbawiony jakiegokolwiek sensu, pierwsze dwa odcinki to marnowanie życia bo nie dzieje się tam nic kompletnie, żale dwa odcinki można zamknąć w 10 minutach reszta to śmieci i zapchajdziury. To nie zadnie science fiction tylko durne romansidło dla nastolatków,

pawulon1_2

Jestem dopiero na drugim odcinku także Jeszcze nie jestem w stanie się na temat fabuły głębiej wypowiedzieć.
Jednakże, widząc, że serial ma głównych bohaterów studenciaków to raczej nie można spodziewać się, że nie będzie to głównie kierowane do tej grupy wiekowej

pawulon1_2

O wow! No serial dupy nie urywa, ale jest ok, chociaż jestem dopiero na trzecim odcinku.
Kiedy jednak widzę negatywne wypowiedzi
takich pseudointeligentów to tym chętniej daję serialowi szansę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones