SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Bishōjo Senshi Sailor Moon Crystal

2014 - 2015
30 min.
7,3 1 267
ocen
7,3 10 1 1267
588
chce zobaczyć
Po pokonaniu Królestwa Ciemności Usagi Tsukino marzy o spokojnym życiu z ukochanym Mamoru.Wszystko się zmienia, gdy na Ziemię przybywa Rodzina Czarnego Księżyca w celu zdobycia Srebrnego Kryształu. Więcej Mniej
Bishōjo Senshi Sailor Moon Crystal zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Usagi Tsukino to zwyczajna, nieco leniwa i mocno roztrzepana nastolatka. Pewnego dnia spieszy się do szkoły i, by uniknąć kolejnego już spóźnienia, potyka się o tajemniczą kotkę. Luna, bo tak nazywa się jej nowa towarzyszka, wyjawia dziewczynie sekret magicznej mocy i nadzwyczajnych umiejętności, które posiada. Od teraz Usagi jako tajemnicza Sailor Moon, pod osłoną nocy, strzeże ulic Tokio przed wszechobecnym złem.

na podstawie
studio
Starchild Records / Toei Animation / Viz Media
inne tytuły
Sailor Moon Crystal (tytuł skrócony) Miedzynarodowe
Pretty Guardian Sailor Moon Crystal Miedzynarodowe
Pretty Guardian Sailor Moon Crystal - Set 1 USA
Pretty Guardian Sailor Moon Crystal - Set 2 USA
Pretty Guardian Sailor Moon Crystal: Season III USA
Więcej...
W odcinku 2. "Ami -Sailor Mercury-" sezonu 1. można zauważyć w jednej ze scen, że rękawice Czarodziejki z Księżyca zmieniają kolor z białego na kolor skóry bohaterki.
W odcinku 15. "Infiltration, Sailor Mars" sezonu 2. Klucz Czasu pokazano w kolorze złotym, a w zwiastunie promującym odcinek był on srebrny.
W odcinku 17 "Secret -Sailor Jupiter-" sezonu 2 , w jednym ujęciu Czarodziejce z Wenus znikają z rąk rękawice.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych