8,0 609
ocen
8,0 10 609
772
chce zobaczyć
{"type":"film","id":740327,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Le+Bureau+des+L%C3%A9gendes-2015-740327/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Biuro szpiegów
  • webberro ocenił(a) ten serial na: 10

Amerykańskie seriale nie mają szans z takimi produkcjami. Fabuła, gra aktorska, muzyka!!, zdjęcia - wszystko na najwyższym poziomie.

• webberro A jak ma się ten serial do (amerykańskiego jednak :)) "Legends" z Seanem Beanem?

• webberro ocenił(a) ten serial na: 10

ACCb dzieki za dobra rekomendacje, nie znalem tego tytulu, ale to za chwile sie zmieni :)

poki co jednak nie czuje sie odpowiednio do porownywania obu tytulow.

• webberro To daj znać, jak obejrzysz, bo zastanawiam się, czy wejść do biura szpiegów, czy sobie darować ;)

• Rajwant ocenił(a) ten serial na: 9

ACCb Wejść. Serial znakomity.

• Rajwant O. Dzięki za polecenie. I za przypomnienie tego serialu.

• Rajwant ocenił(a) ten serial na: 9

webberro Teraz obejrzałam również serial Legends z Seanem Beanem i mogę oba seriale porównać.
    Nie wdając się w szczegóły: dla mnie TEN serial francuski (pomimo tego, że 1 sezon wolno się rozkręcał) - to wyrafinowany "creme de la creme",
    a serial amerykański (pomimo, że 1 sezon był lepszy od 2) - to przaśna owsianka, miejscami (ilość głupot w szczególnie w s.2) nawet przypalona.

To tyle z kulinarnych porównań.
    Pozdrawiam i życzę dobrego nastroju przed ogladaniem - wtedy będzie przygoda.