PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 87 230
ocen
8,8 10 1 87230
8,7 20
ocen krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Komediodramat.

ocenił(a) serial na 9

Im dłużej oglądam ten serial, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że on nie jest czystą komedią. Idealnie tę sytuację obrazuje meme pod tytułem 'i came here for laugh, not for feel'. Ilekroć chcę sobie poprawić humor, odpalam the office. Tak było w przypadku pierwszego sezonu, który był kapitalny. W drugim zacząłem zauważać dramat kryjący się za postaciami, szczególnie Michaela i Pam. Momentami robiło mi się bardzo smutno, bo jak się człowiek nastawia na śmiech, a dostaje kawał smutku opakowanego w pozornie zabawne sytuacje, to boli to jakoś podwójnie.

useless_human

Miło jest zobaczyć taką wrażliwość. Też odczytuję ten serial jako dramat i przyjemne show z całym zestawem zachowań różnych charakterów w przeróżnych okolicznościach i sytuacjach. Relacja Michaela i Pam może być, jednak to postać Michaela jest dość smutna, jest to osoba, która potrzebuje uwagi i zainteresowania. Ładnie jest pokazana jego postać w odcinku, w którym jako dziecko mówi, że chce mieć dużo dzieci i potem uświadamia sobie, że coś w jego życiu poszło nie tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones