PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698665}

Bliskość

Togetherness
7,2 1 972
oceny
7,2 10 1 1972
7,7 3
oceny krytyków
Bliskość
powrót do forum serialu Bliskość

Urzekający

ocenił(a) serial na 8

Z ciekawości i z zamiłowania do Braci twórców rzuciłam okiem na ten serial i nie żałuje. Przyciąga uwagę i hipnotyzuje. Życiowy i momentami nieprzyjemnie znajomy, ale to właśnie czyni go tak wyjątkowym.

ocenił(a) serial na 6
daljana

Jestem na 7 odc. taka sobie obczajówka ale jak na stacje HBO trzyma poziom daje 6/10.

ocenił(a) serial na 8
king8543

Dla obrony własnego podniecenia serialem dodam, że opinię pisałam po ostatnim odcinku ;) ale nadal podtrzymuję, trafił do mnie.

ocenił(a) serial na 7
daljana

No właśnie do mnie też trafił, a finałowy odcinek uważam za najlepszy. Ostatnia scena poruszyła mnie do głębi i czekam czy będzie następna seria. Mam wielką nadzieję, że tak.

Dodam, że wyczyny łóżkowe pary głównych bohaterów były również emocjonujące, czułam się empatycznie zarażona ich autentycznym dyskomfortem wywołanym kłopotami z wzajemnym porozumieniem. Bardzo ładnie udało im się to nakręcić dlatego naprawdę liczę, że nie pożegnamy się z tym ciepłym serialem już po jednej serii.

ocenił(a) serial na 8
daljana

Mieli jaja, że tak zakończyli. Przez tydzień chodziłem ciekawy czy to już koniec.

ocenił(a) serial na 7
daljana

Taki sobie, w sumie o niczym, pewnie nie będzie następnego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
daljana

Znakomity! Polecam z serca! Zabawny, smutny, prawdziwy, wszystko w jednym, czyli bardzo życiowy a taki typ seriali mnie odpręża i dobrze robi na sercu!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones