Aktualnie jestem po odcinku 4... i musze przyznac, ze anime prezentuje sie bardzo przecietnie. Same dluzyzny, przecietne walki, nic nie wnoszace dialogi i sceny typu 'bohaterka idzie sobie droga i spiewa beznadziejan piosenke' albo 'siedzimy w restauracji i zachwycamy sie rozowa pianka po raz 5-y' :>