Bylam oczarowana po obejrzeniu pierwszego odcinka "Bozej podszewki", bylo w nim niesamowicie duzo prawdy, prostych, szczerych emocji. Czulam zapach polskiej wsi z poczatku wieku, smialam sie i plakalam wraz z bohaterami. Teraz ogladam druga odslone "Podszewki" i jedyne,co pozostalo z tamtej magii to wybitna gra...
Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do twórczości TVP , zresztą miałem ku temu powody . Ale odcinki tego serialu są naprawde wybitne . Piękne zdjęcia , wspaniała gra aktorek ( Karolina Gruszka , ach.......) . Koncept jest bardzo płynny , panujący emocjami . Podziwiam te wspaniałe dzieło nie tylko na głębokie przesłanie...
więcej