PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718443}

BoJack Horseman

8,6 64 595
ocen
8,6 10 1 64595
8,8 17
ocen krytyków
BoJack Horseman
powrót do forum serialu BoJack Horseman

Za każdym razem gdy oglądam ten serial nie mogę oprzeć się wrażeniu, że właśnie tak wyglądało życie Matthew Perry'ego po zakończeniu "Przyjaciół" ;-)

nertolicious

Czy Ty przypadkiem nie masz daru jasnowidzenia?

ocenił(a) serial na 10
all is on

Mnie się o wiele bardziej kojarzy z Charlie'em Sheenem po "Dwóch i pół" - nawet wyjściowy serial bardziej pasuje, a Charlie jest znany ze swojego trybu życia.

ocenił(a) serial na 10
tattwa

To wrażenie umocniło się jak dla mnie z powodu tej sceny: http://vignette1.wikia.nocookie.net/bojackhorseman/images/1/19/Ethan_Around_%28S eason_3%2C_Episode_12%29.jpg/revision/latest?cb=20170112185248 - Sheen w "Dwóch i pół" notorycznie nosił takie koszule (Perry w którymś odcinku chyba też, ale w "Dwóch i pół" to był znak rozpoznawczy Sheena.

ocenił(a) serial na 10
tattwa

gdzie obejrze BoJack Horseman w Internecie?

BartasBartas

Na netflixie. Pierwszy miesiąc korzystania jest za darmo. Nie ma w tym żadnych haczyków.

ocenił(a) serial na 10
matimat17

Nie mam karty ani paypala. Gdzieś indziej jeszcze?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
BartasBartas

Na: kreskowkazone obejrzysz wszystkie odcinki :)

ocenił(a) serial na 7
tattwa

Na świecie jest cała masa takich Bojacków, którzy choć wypadli z obiegu, (w przeciwieństwie do wykreowanych na jeden sezon gwiazd) coś potrafią i mają coś do powiedzenia.

ocenił(a) serial na 10
tattwa

serio xd

ocenił(a) serial na 10
all is on

No właśnie, o jak parskłam oglądając ten odcinek

ocenił(a) serial na 10
nertolicious

Dla mnie przypomina Charliego Sheena

nertolicious

Ale z wyglądu to chyba bardziej przypomina Schwimmera :D

nertolicious

A z rodzimych aktorów to przypominał mi Cezarego Pazurę. Szczególnie te wszystkie próby ponownego zaistnienia xD

matimat17

Pazura to teraz znany youtuber, który odgrzewa kotlety ze swoich starych filmów i pajacuje pod gimbazę.

ocenił(a) serial na 10
matimat17

Pazura ma żonę i trójkę dzieci (albo nawet czwórkę, liczą te z poprzednich związków), także życie rodzinne ma względnie ułożone

ocenił(a) serial na 9
nertolicious

Mi za to ten bohater kojarzy się przede wszystkim z Hankiem Moodym z Californication. Z resztą w samym intro jest do niego srogie nawiązanie (motyw z basenem).

ocenił(a) serial na 10
torrat

Popieram. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że BJH jest inspirowany Californication

ocenił(a) serial na 9
torrat

Dokładnie :D Też mam takie wrażenie

ocenił(a) serial na 10
torrat

dla mnie Bojack to takie po prostu znacznie lepsze i bardziej dopracowane Californication, a Charlie Sheen i Matthew Perry to tylko smaczki w tym wszystkim

torrat

odnoszę dokładnie to samo wrażenie, a jestem wielkim fanem Californication.

ocenił(a) serial na 8
torrat

Przecież to intro to nawiązanie do "Absolwenta" + "Bulwaru Zachodzącego Słońca". Nie wszystko kręci się wokół "Californication".

ocenił(a) serial na 10
nertolicious

Po najnowszym sezonie (dokładnie w 11. odcinku) wydaje mi się, że na 90% musisz mieć rację. Matthew Perry nawet powiedział kiedyś, że nie pamięta kręcenia co najmniej 3 sezonów Przyjaciół ;)

ocenił(a) serial na 10
nertolicious

A mi się najbardziej kojarzy z Maxem Wrightem. W ogóle sam serial "Horsin' Around" przypomina mi "Alfa".

ocenił(a) serial na 8
nertolicious

Raczej Matt LeBlanc i polecam przy okazji "Episodes" :) :) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones