PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801128}
7,4 31 286
ocen
7,4 10 1 31286
6,4 8
ocen krytyków
Bodyguard
powrót do forum serialu Bodyguard

Jak dla mnie na ten moment najlepsza premiera sezonu. Inny, świeży, wgniata w fotel.
Pozycja obowiązkowa!

rafmik

Zgadzam się. Dobre aktorstwo, mega klimat. Na czasie i bez przekombinowania. Prosto i dobrze przedstawiona historia. Ogląda się z przyjemnością.

ocenił(a) serial na 6
rafmik

Ma kilka dobrych scen, ale generalnie średni.

ocenił(a) serial na 6
Spectron

Popieram, niektóre sceny tak nakręcone, że aż zęby bolą.

rafmik

Oglądamy trailer odcinka i myślimy że to będzie finał a okazuje się, że odcinek dopiero się od tego zaczyna :) Dobry serial, ciągle się coś dzieje, wreszcie porządna telewizja.

ocenił(a) serial na 9
rafmik

Podpisuje sie. Połknęłam w jeden wieczór.
Strasznie brakowało mi tego klimatu. Mam dość wypindrzonych amerykanek po operacjach plastycznych, poprawności politycznej i przesadzone patriotyzmu. Pokazuje jak jest i jacy ludzie są naprawdę. No i przyznaję że nie obawiałam takiego rozwiązania i czarnego charakteru.
Co do głównego aktora i zarzutu o drewnie tez sie nie zgodzę. Znam angielskich policjantów i well oni naprawdę tacy sa ;)

rafmik

Super się ogląda, w sumie jak dłuższy film akcji. Ciągle jest napięcie tak, że nie można się oderwać, warto zarezerwować więcej czasu, najlepiej na cały sezon. Świetna gra aktorów, chociaż wydaje się, że główni bohaterowie są tacy niewzruszeni, jak trzeba to się jednak emocjonują. Ostatnio chyba zbyt często wybierałam filmy typu skandynawskiego, bo takiego klimatu jak w Bodyguard mi brakowało.

rafmik

Podpisuję się rękami i nogami! Szalone kompulsywne obżarstwo podczas seansów dodało mi chyba kilka kg, ale było warto! :D

rafmik

Też uważam, że super serial! Pochłonął mnie niemiłosiernie :P

ocenił(a) serial na 10
ewczixo

Ten seksualny wątek między bohaterami trzyma wszystko! Dla mnie dobry bardzo, choć końcówka mogłaby być lepsza. Trochę za bardzo "robocopowy".

ocenił(a) serial na 8
rafmik

Fikcyjny profil - fikcyjna opinia;)

rafmik

A ja zatrzymałam się w połowie drugiego odcinka i chyba nie obejrze dalej. Mnie żadna sekunda nie trzymała w napięciu.
Serio aktor grający główną rolę dostał Złotego Globa? Cóż...rozdają komu popadnie ;-)

ocenił(a) serial na 7
starlight_11

Dokładnie.. o niebo lepszy brytyjski line od duty on trzyma w napięciu ten jest średni na maksa.. obejrzałam cały z nudów

malwinciaa

Wiesz,że to ten sam scenarzysta?

ocenił(a) serial na 9
malwinciaa

Obejrzałam oba i oba tak samo mocno mnie wciągnęły.

rafmik

Potwierdzam to,co napisało tu pare osób ,serial strasznie średni,aż nie chce się wierzyć,ze dostał nominacje zanajlepszy serial dramatyczny,kto to nominuje? Chyba tez dostali te złote czekoladki

ocenił(a) serial na 6
rafmik

Początek świetny, ale im dalej tym serial idzie w coraz to bardziej udziwnioną i nieprawdopodobną akcję. Wolałbym by serial skupiał się na relacji Budda z panią minister z domieszką polityki, ale dużo bardziej przyziemnej. Po opisie spodziewałem się jakiejś zagmatwanej relacji, sporów na temat polityki. Tutaj spisek na szczeblu służb specjalnych goni spisek na szczeblu rządu, co odcinek jest jakiś zamach, a serial zyskiwał bardzo w tych spokojniejszych momentach w pierwszych dwóch odcinkach kiedy była pokazana rutyna pracy ochroniarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones