Bodyguard

2018
Bodyguard
7,5 21 027
ocen społeczności
7,5 10 1 21027
6 025
chce zobaczyć
{"rate":6.6666665,"count":3}
powrót do forum serialu Bodyguard
  • rafmik ocenił(a) ten serial na: 9

Jak dla mnie na ten moment najlepsza premiera sezonu. Inny, świeży, wgniata w fotel.
    Pozycja obowiązkowa!

• rafmik Zgadzam się. Dobre aktorstwo, mega klimat. Na czasie i bez przekombinowania. Prosto i dobrze przedstawiona historia. Ogląda się z przyjemnością.

• Spectron ocenił(a) ten serial na: 6

rafmik Ma kilka dobrych scen, ale generalnie średni.

• beatwas ocenił(a) ten serial na: 6

Spectron Popieram, niektóre sceny tak nakręcone, że aż zęby bolą.

• rafmik Oglądamy trailer odcinka i myślimy że to będzie finał a okazuje się, że odcinek dopiero się od tego zaczyna :) Dobry serial, ciągle się coś dzieje, wreszcie porządna telewizja.

• Ma_Osoba ocenił(a) ten serial na: 9

rafmik Podpisuje sie. Połknęłam w jeden wieczór.
    Strasznie brakowało mi tego klimatu. Mam dość wypindrzonych amerykanek po operacjach plastycznych, poprawności politycznej i przesadzone patriotyzmu. Pokazuje jak jest i jacy ludzie są naprawdę. No i przyznaję że nie obawiałam takiego rozwiązania i czarnego charakteru.
    Co do głównego aktora i zarzutu o drewnie tez sie nie zgodzę. Znam angielskich policjantów i well oni naprawdę tacy sa ;)

• rafmik Super się ogląda, w sumie jak dłuższy film akcji. Ciągle jest napięcie tak, że nie można się oderwać, warto zarezerwować więcej czasu, najlepiej na cały sezon. Świetna gra aktorów, chociaż wydaje się, że główni bohaterowie są tacy niewzruszeni, jak trzeba to się jednak emocjonują. Ostatnio chyba zbyt często wybierałam filmy typu skandynawskiego, bo takiego klimatu jak w Bodyguard mi brakowało.

• rafmik Podpisuję się rękami i nogami! Szalone kompulsywne obżarstwo podczas seansów dodało mi chyba kilka kg, ale było warto! :D

• ewczixo ocenił(a) ten serial na: 7

rafmik Też uważam, że super serial! Pochłonął mnie niemiłosiernie :P

• KasiaJM ocenił(a) ten serial na: 10

ewczixo Ten seksualny wątek między bohaterami trzyma wszystko! Dla mnie dobry bardzo, choć końcówka mogłaby być lepsza. Trochę za bardzo "robocopowy".

• bryszka ocenił(a) ten serial na: 8

rafmik Fikcyjny profil - fikcyjna opinia;)

• rafmik A ja zatrzymałam się w połowie drugiego odcinka i chyba nie obejrze dalej. Mnie żadna sekunda nie trzymała w napięciu.
    Serio aktor grający główną rolę dostał Złotego Globa? Cóż...rozdają komu popadnie ;-)

• malwinciaa ocenił(a) ten serial na: 7

starlight_11 Dokładnie.. o niebo lepszy brytyjski line od duty on trzyma w napięciu ten jest średni na maksa.. obejrzałam cały z nudów

• malwinciaa Wiesz,że to ten sam scenarzysta?

• rafmik Potwierdzam to,co napisało tu pare osób ,serial strasznie średni,aż nie chce się wierzyć,ze dostał nominacje zanajlepszy serial dramatyczny,kto to nominuje? Chyba tez dostali te złote czekoladki