PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152724}

Bogaci bankruci

Arrested Development
7,7 3 663
oceny
7,7 10 1 3663
Bogaci bankruci
powrót do forum serialu Bogaci bankruci

Wie ktos gdzie obejrzeć ten serial? Nigdzie nie mogę go znaleźć.

ocenił(a) serial na 10
runi09

Jest na Netflix'ie
https://www.netflix.com/title/70140358/

Sucharek25019

JA tego nie mam ;/ Nawet gdy wpisze glownego aktora to znim wyszuka filmy/seriale ale nie tego .

runi09

Na polskim netfliksie niestety tego nie ma.
Czy może znalazłeś już jakieś miejsce gdzie można obejrzeć ten serial?

Jazzers

niestety nie :/

ocenił(a) serial na 9
Jazzers

Nadal nic? : ) ja też nie mogę znaleźć, napisałem nawet maila do Comedy Central ale bez odzewu.

dorszu_2

Nie ma się czym chwalić, ale ściągnąłem z neta. Pierwszy sezon ok, ale niestety z napisami od drugiego sezonu jest duży problem.

P.S. świetny serial.

Jazzers

z napisami mozna ogladac, dlaczego spory problem przy 2 sezonie, i skad pobrales?

runi09

Serial pobrałem z zatokiP, a napisy z napi..projekt (których nie ma za wiele do drugiego sezonu)

ocenił(a) serial na 5
Jazzers

Ogarnij sobie odtwarzacz VLC media player, odpalasz film, klikasz "widok", pozniej z listy wybierasz "VLSub" i masz wbudowana wyszukiwarke napisow do aktualnego filmu. Wyszukujesz, wybierasz, pobierasz i automatycznie ci dodaje sciezke z napisami. ProjektNapi sie ostatnio skiepscil i prawie nic mi nie wyszukuje, albo czesto wielu odcinkow brakuje.

celebes

Dzięki, mordo! Na pewno sobie ogarnę bo rzeczywiście z NP jest lipa ostatnio. Nawet nie było napisów do nowych odcinków do Brooklyn 99.
Żeby nie było mam netflixa, ale w Polsce dodają odcinki z dużym opóźnieniem, a ja wolę być na bieżąco. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones