PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=353908}

Bracia czarnej krwi

Black Blood Brothers
7,2 805
ocen
7,2 10 1 805
Bracia czarnej krwi
powrót do forum serialu Bracia czarnej krwi

Było ciekawie ale mogłoby być o wiele bardziej interesującą gdyby, więcej się skupiono na głównych bohaterach. Chodzi mi to głównie o Mimiko, Jirou i Cassę. Chciałabym się też więcej dowiedzieć o tej zdradzie Cassy i o Zelmanie Clocku. Nie wiem czy planowana jest druga seria, ale bardzo by się przydała do wyjaśnienia paru spraw.

ocenił(a) serial na 8
Martus_2

Raczej nie będzie drugiej serii, a niedopowiedzenia pozwalaja ponieść się wyobraźni:)

ocenił(a) serial na 9
Martus_2

Całkowicie się zgadzam. Sam jestem bardzo ciekaw, np z kad się w ogóle wziął Zelman Clock, w którym moja siostra się poprostu kocha. Mam całą serię na DVD i bardzo często to oglądam, humor przedni, bardzo mi się to podoba, ale jeżeli chodzi o walkę to nic nadzwyczajnego ;/ nie ma takiej nutki mroku, które anime o wampirach powinno posiadać. Ale fabuła bardzo mi się podoba i humor >D

ocenił(a) serial na 10
Martus_2

super anime dopiero co je obejrzałam ale chce więcej :( ehh naprawdę końcówka tak jak by mówiła nakręćcie drugą serie a Jirou jest po prostu boski :)

ocenił(a) serial na 8
Martus_2

Heh zgadzam się przydałaby się 2 seria albo i 3 bardzo fajne anime szkoda ze jest tylko 1 :( .swoją drogo ktoś wie dlaczego nie powstały nastepne sezoniki ??

ocenił(a) serial na 9
Martus_2

Nie będzie drugiej serii dlatego że w ostatnim odcinku 1 i jedynego sezonu było wytłumaczone dlaczego. Lecz i tak czuje niedosyt że nie ma drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
Martus_2

do dziś nie nakręcono 2 serii, a szkoda .To, że w ostatnim odcinku jest niby wyjaśnie kilku spraw to jednak za mało. Wciąż jest niedosyt w postaci Czerwonego Zelmana, co dalej z Cassy a słodziutki braciszek Jirou- czy nadal zachowa swą "niewinność"(jest przecież wampirem). I choć drażnią mnie kobiety, które ciągle przepraszają ( " o boski Panie wybacz, że żyję i przepraszam,że stąpam swymi niegodnymi stopami po tej samej Ziemi i jeszcze oddycham ")- właściwie to za nic, ale serial mi się podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones