PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783572}

Braterska rozgrywka

İçerde
8,7 164
oceny
8,7 10 1 164

Braterska rozgrywka
powrót do forum serialu Braterska rozgrywka

Świetny serial!

ocenił(a) serial na 10

Akcja, napięcie, emocje, do tego kapitalna muzyka. Wątek braci to mój ulubiony w tym serialu, z postaci moim numerem jeden jest Mert, Aras gra go po mistrzowsku. Serial miał słabsze momenty, głównie odcinki 19-26, ale znowu mnie zachwyca. Rewelacja! Jedna z moich ulubionych tureckich produkcji!

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

Witaj..mozesz mi powiedziec gdzie mozna obejrzec ten film z polskimi napisami?..ogladam go z mezem po turecku i maz tak mi go tlumaczy ze naprawde

ocenił(a) serial na 10
Wioletta_Aydemir

Poniżej podana jest grupa na fb. :)

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

Icerde to rewelacja!
Jeden z moich ulubionych seriali,dynamiczna fabula,niesamowite zwroty akcji i dobre aktorstwo.Mozna ogladac odcinek za odcinkiem bez przerwy.
Przy okazji polecam rowniez dwa moje inne ulubione seriale,ktore oglada sie z zapartym tchem to 1) Kara Para Ask (Brudne pieniadze) -jest na facebooku,wystarczy wpisac Kara Para Ask napisy i tam sa wszystkie odcinki i 2) Karadayi-jest na you tube.
Polecam i gwarantuje ze bardzo beda sie wam podobaly!

ocenił(a) serial na 10
marz216

Ja jestem zachwycona wątkiem braci w Icerde, dla mnie najpiękniejszy ever! Do serialu mam ogromny sentyment, będę do niego wracała.
Z tureckich seriali polecam Poyraz Karayel, Ezel i Soz - emocje, napięcie, akcja i drama!

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

czy moglabym prosic o info gdzie mozna ogladnac serial Poyraz Karayel?dziekuje

ocenił(a) serial na 10
marz216

Zakątek tureckich seriali na facebooku. :)

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

I muzyka, fakt- swietna!!

ocenił(a) serial na 10
marz216

Muzyka to perełka!

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

Zgadzam się, ciężko będzie przebić ten serial! Mistrzostwo! Muzyka, gra aktorska, zwroty akcji wszystko jest na swoim miejscu :) Najlepszy serial ever. Chłonęłam odcinek za odcinkiem, można oglądać na okrągło. Bracia niesamowici, a Aras spokojnie mógłby zagrać Jokera :D

ocenił(a) serial na 10
kiea

Obecnie czekam na nowy serial z Arasem - Cukur. Zdjęcia już ruszyły, w obsadzie jest kilku aktorów z Icerde, już nie mogę się doczekać!

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

Oj ja też ☺️ zwłaszcza że będzie tłumaczone na jednej z grup ☺️ zastanawia mnie tylko ta aktorka grająca główna rolę żeńską w innej produkcji nie powaliła mnie, bo oczywiście do Arasa nie mam żadnych wątpliwości

ocenił(a) serial na 10
kiea

Podobna do Bensu która w Icerde grała Melek. Oby pod względem aktorskich umiejętności była lepsza.

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

Uff już myślałam że to tylko mi Melek wydawała się taka czerstwa☺️ jakoś tak nie zagrała się z Sarpem, niby wszystko ok, kwestie wypowiedziane, ale jednak czuło się coś dziwnego

ocenił(a) serial na 10
kiea

Gra aktorki pozostawiała wiele do życzenia, Damli (Eylem) też, za to męska obsada rewelacja!

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

Ale przynajmniej między Mertem a Eylem czuło się tą chemię w przeciwieństwie do Sarpa i Melek

ocenił(a) serial na 10
kiea

Zgadzam się, Eylem przy Mercie zyskiwała.

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

Pozostaje teraz czekać na Çukur, mam nadzieję, że Dilan sobie poradzi i nie będzie grała jak w Tatlı Küçük Yalancılar :) Najbardziej czekam na Arasa i na Davuta :D

ocenił(a) serial na 10
kiea

Ja też na Arasa, davuta i jeszcze Coskuna. :D

Lineczka_filmweb

Hej polecam serial söz. Cos wspanialego rewelacyjnego spodoba wam sie. POLECAM aktorzy niesamowici wątek scenariusz wszystko. KOCHAM

Lineczka_filmweb

Nie dziwię się, że zachwycasz się jego kreacją. Właśnie obejrzałam go w kapitalnej roli niepełnosprawnego intelektualnie mężczyzny. Polecam film "Cud w celi nr 7". Poziom DiCaprio w "Co gryzie Gilberta Grape'a". Po prostu liga mistrzów.

Sylwiaczek666

Co prawda dopiero zacząłem oglądać natomiast według mnie Çagatay Ulusoy kradnie każdą scenę, w której się pojawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones