Break Point
powrót do forum 2 sezonu

W ostatnim odcinku ani słowa o powrocie Igi na 1-e miejsce w WTA. Nic o turnieju najlepszej 8-ki w Cancun, gdzie Iga wygrała i odzyskała tron. Sabalenka była na szczycie zaledwie parę tygodni.

ocenił(a) serial na 7
Corderosa

Ja się zastanawiam gdzie jest Hubert? Który też miał świetny zeszły rok. Wylądował na 9 miejscu. A Netflix tylko o tych Amerykanach tak w kółko. Odcinek o US open to też czekałam 25 min zanim coś powiedzą o Gauff która tak naprawdę wygrała ten turniej ale nie - ciągle tylko Tiafoe i Fritz no ileż można

ocenił(a) serial na 7
Corderosa

Iga to zadufana gówniara więc jest nieatrakcyjna dla Netflixa.

FilmWebManiak

Ja napisałam o faktach. A Ty odpisałeś w iście pisowskiej narracji.. Ta nienawiść zeżre Was od środka. I wara od Igi.

ocenił(a) serial na 7
Corderosa

Ja również napisałem o fakcie a wara to ci wisi, miedzy nogami. Idź jedz sałatę

Corderosa

Mam dokładnie takie same odczucia po obejrzeniu drugiego sezonu. Pominięty Roland Garros i turniej Masters, gdzie Iga wygrywała. Wydaje mi się, że tylko raz pada imię Iga w całym sezonie, wypowiedziane przez jedną z zawodniczek, takie pominięcie jest niedorzeczne. Novak choć nie był bohaterem tej serii, często jest przedstawiany jako numer 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones