PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 794
oceny
8,8 10 1 294794
8,8 33
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Po obejrzeniu całego serialu mam mieszane uczucia, Z jednej strony rozumiem przekaz, to że bohater w chwili, w której dowiedział się, że ma raka prawdopodobnie uświadomił sobie, że nie osiągnął w życiu nic szczególnego, jest popychadłem żony i uczniów w szkole, w której uczy. Postanawia (pod przykrywką tego, że chce dbać o rodzinę) zrobić coś innego, nawet popełnić przestępstwo. Wkręca się, handel narkotykami daje mu pieniądze i władzę, leczy swoje ego, a na koniec sam wyznaje ostatecznie, że nie robił tego dla rodziny, ale dla siebie. Szanuje oryginalny pomysł na fabułę, aczkolwiek było w tym serialu coś co mnie odrzuca. Momentami nie działo się właściwie nic, w pierwszych sezonach byłam w stanie w ogóle wyłączyć się podczas oglądania serialu, tak długo ciągnęła się akcja. Do tego właściwie każdy bohater strasznie mnie irytował. Walter i cała jego rodzina właściwie byli nie do zniesienia. Relacje między nimi to jakaś bzdura. Jego wiecznie narzekająca żona sprawiała, że w momencie kiedy pojawiała się na ekranie chciałam wyłączyć serial. Do tego właściwie cała fabuła była trochę absurdalna, to że Walter stał się bosem narkotykowym, bo używał jakichś tam naukowych sztuczek, w świecie, w którym rządzi przemoc i broń... Raczej mało realistyczny scenariusz. Ja się dziwie, że nie zabili go już na początku serialu. Ogólnie serial oceniam jako dobry, ale nie należy on do moich ulubionych..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones