PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 794
oceny
8,8 10 1 294794
8,8 33
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Odcinek z muchą

ocenił(a) serial na 10

Chyba jeden z najlepszych seriali jakie widziałem. Zaskakuje zwrotami akcji i przede
wszystkim klimatem, gdzie nawet rozpuszczenie w kwasie drugiego człowieka wygląda
jakoś tak "pozytywnie" :)
Bardzo wiele się dzieje jednak niektóre z odcinków zdają się być robione trochę na siłę,
bardzo mało wnoszą do głównego wątku. Jak chociażby ten odcinek z muchą w trzecim
sezonie... Wie ktoś o co z nim chodziło?? Miał jakiś głębszy sens?

ocenił(a) serial na 8
zdrapka4

Patrz w ciekawostki. I nie że mało wnoszą, te odcinki przedstawiają psychikę bochaterów

ocenił(a) serial na 10
sysunia22

Jednak są zbędne na tle całego sezon. Przynajmniej według mnie.

ocenił(a) serial na 8
Jinno

Myślę że 5 sezon będzie bardzo psychologiczny, i te całe wstawki zostaną wyeksponowane, i dostaniemy genialny sezon

ocenił(a) serial na 10
zdrapka4

Odcinek z muchą uznałem za tak nieciekawy, że jako jedyny do tej pory postanowiłem ominąć.

ocenił(a) serial na 10
Binek88

To odcinek bonusowy. Przypadkowy. Zostało trochę kasy, to dokręcili jeden odcinek. Właśnie "Fly".

ocenił(a) serial na 10
HRA

Tak, czytałem, że zostało im za dużo kasy. Mimo wszystko nie mogłem tego przełknąć, mimo, że akurat nudziłem się w pracy to nie chciało mi się go do końca zobaczyć. Widziałem początek i koniec jak jednak mucha przeżyła, choć to pewnie była inna mucha;p

ocenił(a) serial na 8
Binek88

Tak inna mucha :) Kluczem do ogarnięcia tego odcinka, jest metafora: mucha=Sumienie Walta. Obejrz jeszcze raz pod tym kątem, to załapiesz o co chodzi w tym epie :d

ocenił(a) serial na 10
sysunia22

a moze mucha jako symbol zlego (szatana)? walt z "aniolka" staje sie "diablem". :)

ocenił(a) serial na 8
sonnentor_filmweb

Nie wiesz mi bardziej pasuje koncepcja meczenia się z sumieniem ta scena dokładnie to obrazuje:
http://www.youtube.com/watch?v=Yy-3NfMo4qk

ocenił(a) serial na 10
sysunia22

w sumie..i towarzyszace przy tym wyznania.masz racje.

ocenił(a) serial na 8
sonnentor_filmweb

Dziękuję i pozdrawiam :D

ocenił(a) serial na 10
Binek88

odcinek z muchą jest jednym z najlepszych;

ocenił(a) serial na 10
zdrapka4

Hmmm, dla mnie to był jeden z kluczowych odcinków.

ocenił(a) serial na 10
zdrapka4

Serio wam się nie podobał? Dla mnie jeden z lepszych odcinków, przy tym i poprzednim odcinku zaśmiałem się więcej razy niż przy całej reszcie :D

zdrapka4

Jak dla mnie, odcinek zrobiony, żeby zgadzała się liczba odcinków zamówionych przez telewizję. Odcinek typowo serialowy, co jest dużą ujmą dla "BB". Przez odcinek serialowy rozumiem jawny zapychacz. Za taki odcinek uważam też 02x09 4 Days Out.

ocenił(a) serial na 10
zdrapka4

odpowiadam: w odcinku z muchą chodziło o muchę; ni mniej ni więcej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones