PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 759
ocen
8,8 10 1 294759
8,8 33
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Najpierw jak się poznajemy to jest wesoło, następnie się zakochujemy i jest nieziemsko (prawdziwa jazda bez trzymanki) ale niestety nadchodzi moment kiedy wakacje się kończą i robi się smutno... A później zostaje pustka...
Tak się właśnie czuję - oglądałem dwa razy i za każdym razem po zakończeniu czuję się jakby mi coś zabrano. Zdecydowanie mój numer jeden wśród seriali, polecam każdemu bo to jeden z nielicznych seriali, który dostarcza tylu różnych emocji a postacie przechodzą taką metamorfozę, że zmieniamy do nich nastawienie z odcinka na odcinek.

ocenił(a) serial na 7
golip

Zdecydowanie coś w tym jest

ocenił(a) serial na 9
Marcin5800

Dokładnie

ocenił(a) serial na 9
golip

Popieram

ocenił(a) serial na 10
golip

Zgadzam się . Byłam zachwycona tym serialem na tyle,że kupiłam sobie kubek ze zdjęciem logo serialu z czołówki, a nie jestem typem osoby fana kolekcjonera . Odpaliłam dziś ten serial poraz pierwszy od premiery finałowego odcinka, byłam ciekawa czy będzie mnie zachwycać tak samo, jak wtedy i zdecydowanie tak. Najlepszy serial ever. Koniec smutny i dołujący , ale wiadomo było, ze tak to się skonczy. Poniekąd klimat trzech ostatnich odcinków oddaje klimat pożegnania się z serialem. Odcinki są ciężkie i smutne, tak jak nastrój każdego fana tej produkcji. Zastanawiam się czy warto oglądać Better Caul Saul bo jeszcze nie miałam okazji ...

ocenił(a) serial na 10
jula_filmweb

Nie wiem czy warto ale pierwszy sezon jest bardzo spokojny i bez jakiś rewelacji ale nadal mamy zdjęcia i resztę na poziomie BB no i co jakiś czas dostajemy błyskotliwą scenę też na miarę BB a to juz jest coś,choc brakuje poweru,drugi sezon nic nie posówa się do przodu a wręcz taka stagnacja no i trzeci i tu juz lekko ruszają z kopyta,wraca Gus i Mike.

ocenił(a) serial na 10
golip

Amen, przed chwilą skończyłem podejście numer 2. Co teraz robić ze swoim życiem ?

golip

Ten serial to fikcja i co może być ciekawego w narkomanię?

ocenił(a) serial na 10
Weronka90

Ty tak serio :D?

pesciaa

jestem poważnym człowiekiem i nie fascynuje się byle fikcją

golip

Szkoda, że nie pięć razy. Komedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones