PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

2008 - 2013
8,8 328 tys. ocen
8,8 10 1 327834
9,2 70 krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Przede wszystkim chodzi mi o odcinek pierwszy trzeciego sezonu:
rozumiem, że czołganie się jest czymś na wzór uległości wobec bogini zemsty, czy obrządek zaprezentowany ma jakieś odbicie w rzeczywistości? Czy można dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat?
Dalej, skąd kuzyni mieli rysunek podobizny Walta? Być może przewinęła się gdzieś w poprzednich sezonach, bo sam obrazek na tym etapie rozwoju wydarzeń już kojarzyłem, ale chyba z internetu a nie z filmu.

Jeszcze taka uwaga ode mnie: Nie podobało mi się jak została rozwiązana akcja w komisie samochodowym. Walt wpada autem jak poparzony, wszystko dzieje się w szybkim tempie, poza tym nie spodziewa się, że na miejsce przyjedzie Jesse, więc nie, natomiast, gdy szwagier śledząc Pinkmana przybywa na miejsce, oczywiście auta nie ma/nie zostaje zauważone/cokolwiek.

ocenił(a) serial na 10
blessdamic

Jeżeli chodzi o auto Walta to masz rację ,zostało ono w komisie , ale on sam pojechał przyczepą na złomowisko by ją zniszczyć. Jesse i Hank pojechali prosto na złomowisko. Nie mógł zobaczyć jego auta. Obejrzyj odcinek ponownie :)