PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 830
ocen
8,8 10 1 294830
8,8 33
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

kiedy sie rozkreci?

ocenił(a) serial na 4

Mam pytanko, kiedy ten serial rozkreci sie tak bym nie mogl doczekac sie kolejnego odc.? :) Na razie widzialem tylko 2 odcinki i w drugim zaczelo zamulac i to bardzo...

ocenił(a) serial na 10
FrankyRabbit

Z każdym sezonem wciąga coraz bardziej, jak dla mnie od pierwszego odcinka jest bardzo dobry. Spróbuj dać mu szanse i oglądaj dalej ;)

ocenił(a) serial na 10
FrankyRabbit

Ja przerwalam ogladanie chyba po 4. Pomyslalam sobie "kurde co ja ogladam? Jakies rozpuszczanie zwlok, narkotyki" . Ale onejrzalam 5 i mnie wciagnelo. :) teraz ogladam z mezem drugi raz (on jeszcze tego nie ogladal). Na pewno warto, jest to naprawde arcydzielo!

ocenił(a) serial na 10
FrankyRabbit

Moim zdaniem od 2. sezonu potem tak wciąga, że nie da się oderwać :)

ocenił(a) serial na 10
FrankyRabbit

Jeśli do tej pory cię nie wciągnął, to już cię nie wciągnie.

ocenił(a) serial na 4
vodka85

I chyba masz racje! Ogladam 5 odcinek i po prostu jestem w szoku jak taki gniot moze sie komus tak podobac :( 10/10 Nie chce spojlerowac, ale mozna odcinki tak określać: w odcinku 3 mlody cpun idzie do rodzicow, a w czwartym glowny bohater mowi żonie ze ma raka. Ot strescilem juz 2 odcinki, byly bogate jak widac w wazne wydarzenia a akcja byla szalona, scenariusz skomplikowany... :( Odpuszczam i nie rozumiem Was ludzie :( Oczywiscie z calym szacunkiem, i dziekuje za komentarze!

ocenił(a) serial na 10
FrankyRabbit

Chyba większego trollingu nie widziałem. Serial w pełni ma prawo ci się nie podobać - każdy ma swój, odmienny, wyrobiony gust, to niczym z charakterem - każda osoba jest inna.
Ale z tym twoim ,,streszczeniem'' pokazałeś swoją ignorancję, serial opiera się na metamorfozie głównego bohatera, nie na akcjach, jeżeli spodziewasz się kupy pościgów, strzelanin w scenariuszu to faktycznie możesz się srogo zawieść.
Może ja dokładniej to streszczę:
Młody ćpun idzie do rodziców którzy już dawno stracili w niego wiarę, chłopak nie ma gdzie zamieszkać i ma nadzieję ze zostanie przez nich przyjęty, niestety, własna rodzina po czasie pozbywa się go z domu i zamiast pomóc mu w jego chorobie (narkomanii) pokazuje ze już dawno stał się on dla nich bezwartościowym śmieciem. Co będzie miało swoje konsekwencje w przyszłych odcinkach w których Jessie nie będzie sobie radził psychicznie sam ze sobą, z jednej strony pracuje w świecie przestępczym by na siebie zarobić i bo uważa ze ,,niczego więcej nie potrafi'' zacznie powoli się załamywać. - od strony psychologicznej tej postaci odcinek z domem rodziców był bardzo ważny. A ze masz problemy z jakimkolwiek interpretowaniem fabuły to pozostaje mi jedynie tobie współczuć głupoty.

ocenił(a) serial na 4
Asvers

Chodzilo mi o to jak "wiele" sie dzieje w kazdym odcinku. Wg Ciebie bylo to bardzo interesujace, na tyle by serial z taka akcja i fabula oceniac na 10. Obawiam sie jednego i obym nie mial racji: serial ma wysoka ocene bo jest o cpaniu. Tak jak Dexter bo jest o mordowaniu. A Californication o... ekhm. Jakie czasy takie idee. Odnalazlem cos jednak "smacznego" w BB, w tych kilku odc. ktore obejrzalem: szwagier ma dobre teksty. Ale to za mało...
BTW, nie jestem trollem i odnosnie ost. Twojego zdania - prosze zachowac szacunek wobec rozmowcy. Zawsze, dobra rada :)

ocenił(a) serial na 10
FrankyRabbit

To, że na filmwebie serial ma drugą pozycję, a na imdb pierwszą co jest średnią głosów wielu tysięcy ludzi- to raczej nie jest przypadek. Oglądaj dalej. I nie- serial nie ma tak wysokiej oceny bo jest o ćpaniu. "Zamulania" jeszcze trochę będzie, ale warto.

ocenił(a) serial na 4
owiec_1989

Tak zrobie :) A przy okazji: wreszcie wiem o co chodzi Wardędze w jednym z odcinków :D Nie miałem pojęcia czemu ten jego numer z kryształami miał taką oglądalność... :D

ocenił(a) serial na 10
FrankyRabbit

i rozkręcił się? ;p

ocenił(a) serial na 4
owiec_1989

Moje zycie sie rozkrecilo jak przestalem tracic czas na ta zamułę :D Ale dziekuje za zainteresowanie :) Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
FrankyRabbit

Coś ty rozum postradał? BB to serial o ćpaniu? Ratunku, przestań! I po 5 odcinku ty wiesz już o czym jest serial i ten motyw (narkomania) podajesz jeszcze za podstawę popularności serialu. No proszę, zwolnij z takimi górnolotnymi opiniami. Tym bardziej, że BB traktuje o wielu rzeczach, bo jest wielopłaszczyznowy. Nie musi ci się podobać, ale nam go tu tak nie streszczaj jakbyś opisywał budowę cepa.

użytkownik usunięty
FrankyRabbit

jeśli ten serial ma taką ocenę tylko dla tego, że jest o ćpaniu to straciłem wiarę w ludzkość i ludzie są zbyt "płascy", by choć trochę wytężyć umysły.

ocenił(a) serial na 7
Asvers

spoiller

rodzice się go nie pozbyli dlatego, że był śmieciem, tylko z powodu skręta znalezionego w pokoju Młodego
wziął winę na siebie i musiał odejść

FrankyRabbit

W 100% się z Tobą zgadzam...1 sezon nudny jak flaki z olejem.Jestem na etapie 2 s2 ale nadal nudy.

ocenił(a) serial na 8
vodka85

Widziałem 1 odcinek i tak mnie zainteresował, że z pewnością oglądnę wszystkie serie.

ocenił(a) serial na 9
FrankyRabbit

Przypomniałeś mi dlaczego się już nie udzielam na fw. Dzięki!

ocenił(a) serial na 10
Niedzielny_Filmowiec

to jest typ, który jara się wardęgą... nie warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones