PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662876}

Brickleberry

8,1 15 327
ocen
8,1 10 1 15327
Brickleberry
powrót do forum serialu Brickleberry

Obejrzałem wszystko!

użytkownik usunięty

Właśnie obejrzałem wszystkie odcinki serialu Brickleberry i powiem tak. Dawno nie widziałem kreskówki, która by mnie tak wciągnęła i którą bym obejrzał do końca. Widać, że inspiracją do tego serialu był ,,Familu Guy" podobny typ humoru. Dużo brechty było podczas oglądania tego serialu, choć momentami trochę twórcy tutaj przeginali i mogli na pewno urazić czyjeś uczucia religijne czy obrońcy praw zwierząt też mogli się wkurzyć ale taki chyba był zamysł twórców aby zszokować, wkurzyć ,poruszyć ale i mega rozbawić. Podobało mi się też nawiązanie do wielu różnych seriali typu: ,,The walking dead" ,,Breaking bad" czy też nawiązanie do ,,Oszukać przeznaczenie". Dialogi też mnie zmiażdżyły i taka bezpośredniość w nich. Dodam jeszcze, ze o ile w nowym Dragon Ballu mnie dubbing raził i uważam, że totalnie tam niedobrany zostały głosy tak tutaj uważam, że świetnie zostały dobrane głosy do postaci. Przypomniało mi się dzieciństwo kiedy usłyszałem tutaj Jarosława Boberka, Roberta Czebotara czy Marka Robaczewskiego. Więc ogólnie bardzo pozytywnie oceniam tą produkcję i polecam każdemu a za jakiś czas może wrócę i obejrzę te wszystkie odcinki jeszcze raz. Pozdrawiam!

Gdzie znalazłeś wszystkie odcinki? Bo też obejrzałem 3 sezony ale zabrakło mi pare odcinkow... I najlepiej z pl dubbing bo z moim angielskim jest bardzo kiepsko. Niestety szkola nauczyła mnie innych jezykow obcych.

użytkownik usunięty
Jan_Janwk

No musiałem się nakombinować, jest sporo odcinków na youtube po polsku a te odcinki, których nie było na youtube obejrzałem albo na cda albo na szukajka.tv.

PS. Szkoła nie nauczy cię odpowiedni języków obcych bo jest beznadziejny system nauczania polegający na tym, że masz wykuć słówka nie po to żeby się nauczyć tylko po to żeby zdać.

Pozdrawiam i życzę miłego oglądania :)

Obejrzalem wszystkie. Troche tu, troche tam. Szkoda ze raczej wiecej nie bedzie, bo chyba jedyna bajka gdzie teksty byly tak do*ebane xD

użytkownik usunięty
Jan_Janwk

Już obejrzałeś wszystko? O kurde podziwiam. No tak trzeba było pokombinować że raz tu raz tu. No z tego co wiem więcej nie bedzie sezonów. Najbardziej poryty odcinek to z Jezusem. Przegięcie. Moim zdaniem inspiracją na pewno byli trochę Simpsonowie ale bardziej Family Guy :D

ocenił(a) serial na 9
Jan_Janwk

Na e-kino sa wszystkie odcinki. Serial mega...

kudlari_2

Już wszystko obejrzałem rok temu ;p A nowych sezonów nie ma niestety :/

ocenił(a) serial na 9
Jan_Janwk

Ja dopiero teraz obejrzałem i uważam, że to świetny serial... Szkoda że nie ma kontynuacji

kudlari_2

Ale są inne patobajki

ocenił(a) serial na 9
Jan_Janwk

np. Jakie?

kudlari_2

Na przykład "Głowa rodziny", "Paradise PD". Według mnie kozak bajki ;p

ocenił(a) serial na 9
Jan_Janwk

Paradis już obejrzałem, nieźle odjechany, głowa rodziny w trakcie... chociaż ciężko znaleźć pierwsze sezony po polsku.... Jeszcze na netflixie jest fajny nie ma jak w rodzinie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones