PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480993}

BrzydUla

6,4 57 295
ocen
6,4 10 1 57295
5,6 5
ocen krytyków
BrzydUla
powrót do forum serialu BrzydUla

obejrzałem wszystkie odcinki jak do tej pory (bodajże 4) i moim zdaniem serial się rozkręca... ale... (zawsze musi byc jakieś ale :) po pierwsze: serial jest za krótki!!! w te 25 min. nawet się niezdąży dobrze coś podziac a tu już koniec...! po drugie mam zastżeżenie do brzyduli (kamińskiej)jak dla mnie ona jest troche za chuda na brzydulę(:P) tzn. jak będą z niej potem robic tą laskę to za mało szczegółów będzie miała do tej przemiany i może nie byc tak fajna jak powinna byc... ale to tylko taki szczególik. ogólnie serial jak dla mnie taki sobie zobaczymy co będzie potem ale pewnie za wiele się nie zmieni...

luqas17

Niestety do wersji amerykańskiej naszej BrzydUli dużo brakuje. Zastanawiam się do kogo jest adresowany ten serial chyba do nastolatków, bo dorosłej osobie trudno z nudów nie zasnąć. Zgadzam się że 25 nimut to za któtko aby coś się wydarzyło. Tata Uli doniczego, jedynie Marek znośny.

ulechow

Nic wybitnego, do pierwowzoru i amerykańskiej wersji się nie umywa, to rzecz jasna. Początki były słabe, ale dzisiejszy odcinek - tj. 5 - jak na polskie realia, bardzo sympatyczny. Niestety, 25 minut pozostawiają pewne rozczarowanie, ale przynajmniej można na chwilę przysiąść i się zrelaksować. Dzisiejszy odcinek wybitnie skojarzył mi się z oryginałem (te krycie szefa, późniejsza wdzięczność tegoż) i jeżeli pozostałe takie będą - to jestem za. Choć główna bohaterka bywa czasami irytująca.

ocenił(a) serial na 1
Wega

Kolega ma rację.Kolumbijskiej wersji nic nie pobije,do dzisiaj ją dobrze wspominam,było śmiesznie.To był chyba pierwszy serial,który mnie tak wciągnął. Za plus można zaliczyć kilka nowych twarzy,które się pojawiły w tym serialu,ogólnie scenariusz jest do niczego,gra 'aktorka' tutaj tylko Włodarczyk się wychyla na PLUS,a no i dzisiaj mogliśmy podziwiać uroki Książkiewicz,z twarzy może na kolana nie rzuca,ale z ciałka tak ;))

niccco

zgadzam się... weronika książkiewicz były niezła... :P
jak dla mnie to ten serial jest taki do obejrzenia czasami jak się nudzi... to można usiąśc pare razy się uśmiechnąc i tyle... mogli zrobic coś więcej ale zrobili go tak i cóż na to poradzimy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones