PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104036}

Brzydula

Yo soy Betty, la fea
7,1 6 967
ocen
7,1 10 1 6967
Brzydula
powrót do forum serialu Brzydula

TVN mógłby to chociaż dac na swoją stronę vod

Kasia_Piesik1990

Zgadzam się w 100% !!! Jak mi się marzy Brzydula w nieco lepszej wersji, tym bardziej, że mniej więcej co 2-3 lata robię sobie seans powtórkowy :P

ocenił(a) serial na 10
Nika_9

ja właśnie jestem w trakcie takiego seansu powtórkowego;)

ocenił(a) serial na 10
Kasia_Piesik1990

https://www.youtube.com/channel/UC_Wen_O4cJpmwP3skgQGxqQ

ocenił(a) serial na 10
Bartosik2585

mam swoje na komputerze zgrane jeszcze za czasów gdy byla w polskiej telewizji;)

ocenił(a) serial na 10
Kasia_Piesik1990

a czy posiadasz wszystkie odcinki tej wersji ?

ocenił(a) serial na 10
Bartosik2585

tak posiadam

ocenił(a) serial na 10
Kasia_Piesik1990

a czy była by możliwość udostępnienia mi tych odcinków ponieważ sam posiadam niewiele i to jeszcze nie fajne wersje z internetu

ocenił(a) serial na 10
Bartosik2585

pisz na priv

ocenił(a) serial na 10
Kasia_Piesik1990

mój email to bartoszek995@interia.pl
gdybyś mogła wysłać wszystkie odcinki byłbym bardzo wdzięczny !!!

ocenił(a) serial na 10
Bartosik2585

nie moge napisac do cb prywatnie na filmwebie bo nie mam Panią w znajomych :))

ocenił(a) serial na 10
Bartosik2585

*do Pani :)

Bartosik2585

Hej, czy udostępnienie się powiodło? ;) Byłaby możliwość, aby odcinki zostały udostępnione również mnie? Byłabym bardzo wdzięczna bo to świetny serial, który widziałam tylko w kawałkach. :((

Kasia_Piesik1990

Witam, Czy jest jeszcze możliwość udostępnienia serialu brzydula?

Pozdrawiam :)

Kasia_Piesik1990

czy ja również mogę prosić o odcinki?

ocenił(a) serial na 10
Kasia_Piesik1990

Tez mi sie marzy powtoreczka w TV! Na pewno bylby to lepszy pomysl niz Esmeralda...

ocenił(a) serial na 10
Carolinex6x

Esmeralda nie jest zla tyle ze troche mdla. Wszystko zwiazane z zakochaniem bohaterow dzieje sie zbyt szybko. W Brzyduli jakos naturalnie to poszlo.

ocenił(a) serial na 10
Kasia_Piesik1990

Jako dzieciak ogladalam Esmeralde i wiadomo bylam jedna z fanek tego serialu ale na dzisiejsze czasy jest juz dla mnie za nudna...
Zdecydowanie wolalabym Betty przynajmniej mozna sie posmiac :D
U mnie tez bylo tak ze ojciec nienawidzil telenowel a Betty ogladal ze mna i z mama jak zaczarowany hehe wrecz wracal biegiem z pracy zeby zdazyc na emisje ;)

ocenił(a) serial na 10
Carolinex6x

Ja niestety czesniej nie ogladalam esmeraldy a przynajmniej nie pamietam bym ogladala. Ale fakt faktem bylabym uradowana zobaczyc Betty i Armanda w lepszej jakosci

ocenił(a) serial na 10
Kasia_Piesik1990

Witam czy jest szansa aby ktos zgral odcinki na dvd i wyslal np poczta ?

ocenił(a) serial na 10
Anielicaaa

Jest:)

ocenił(a) serial na 10
Kasia_Piesik1990

Naprawde?? Odezwesie na priv.

Kasia_Piesik1990

Czy też mogłabym poprosić? Obejrzałam na cda ale jakość pozostawia wiele do życzenia, a chętnie obejrzę jeszcze nie raz ;)

Kasia_Piesik1990

Kasia, czy Ty masz wszystkie odcinki po polsku i w lepszej jakości niż to co jest na youtube i cda?

Carolinex6x

Haha, ja lata temu (ile to już będzie, 15 czy 16?) oglądałam i Esmeraldę i Brzydulę (i wiele innych). W Esmeraldzie podobał mi się tylko wątek Gracieli i Adriana, teraz próbowałam obejrzeć po latach i po prostu się nie da XD Brzydulę tak jakoś omijałam, pamietalam że była fajna, ale bez rewelacji, a okazuje się że jest genialna :D co ciekawe w tym roku w Kolumbii wystawiają sztukę z niemal pełną oryginalną obsadą... Szkoda że nie da się obejrzeć ;(

ocenił(a) serial na 10
tunguskaXF

Tez chcialabym ta sztuke zobaczyc:(

ocenił(a) serial na 10
tunguskaXF

Oooo to by bylo super moc ja zobaczyc!
A Brzydule na ekranie chetnie obejrzalabym jeszcze raz ale jakosc serialu dostepna w necie jest porazajaca :/ nawet nie wiem tez czy sa w ogole wszystkie odcinki dostepne..
do Esmeraldy tez robilam 2 podejscia przy terazniejszych powtorkach ale NIE! Nie da sie, nie urzeka juz jak kiedys...

Carolinex6x

Wydali cały serial na DVD, chyba sobie upoluję właśnie z tego powodu :) mogliby i po polsku wydać P:

ocenił(a) serial na 10
tunguskaXF

No wolalabym z lektorem polskim, niby juz od ogladania tych telenoweli znam troche jezyk i czesto rozumiem co mowia i bez lektora ale czasem nie rozumiem nic i przekrecam znaczenie danej sytuacji :P

Carolinex6x

Niestety pomyłka, kiedy przeczytałam opis aukcji okazało się że to nie oficjalne wydanie a jedynie zgrane :( także nie ma oficjalnego wydania :(

ocenił(a) serial na 8
Kasia_Piesik1990

Byłby super. Ja jeszcze nie oglądałam a słyszałam same dobre opinie. Niestety filmweb wprowadza w błąd bo Red Carpet aktualnie nie emituje tej oryginalnej wersji tylko serial "Najpiękniejsza brzydula" z 2005 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones