Odmierzyłem sobie ostatnio ten serial i muszę przyznać, ze była to najgorsza z serii pt. "Było sobie...." Bo pozostałe serie w łatwy, przystępny i humorystyczny sposób przestawiały nam pewien temat, to jednak robiły to na podstawie historycznych, geograficznych, czy biologicznych faktów naukowych. Natomiast ta seria...
więcej