PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176611}

Było sobie życie

Il Était une fois... la vie
7,8 31 839
ocen
7,8 10 1 31839
7,6 12
ocen krytyków
Było sobie życie
powrót do forum serialu Było sobie życie

GENIALNY

ocenił(a) serial na 10

Uwielbiałem ogladać tą bajeczke w telewizji jak byłem dzieckiem :)Chetnie bym sobie ją zakupił do domowej kolekcji może ktoś się orientuje gdzie można ją dostać ? Z góry dziękuje i pozdrawiam

EXPERIENCE

Ja uwielbiałam te bajki... naprawdę oglądałam z ciekawością każdy odcinek kiedy byłam dzieckiem. Bardzo lubiłam. Nawet pamiętam w szkole gimnazjalnej oglądaliśmy odcinki związane z ciążą, pracą mózgu itp. Wszystko doskonale opisane, czasami śmiesznie. ;) miałam udaną klasę i super wspominam biologię przez takie bajki ;D

ocenił(a) serial na 10
camelflo

Były odcinki kiedys z gazetą wyborczą lub zyciem warszawy

ocenił(a) serial na 9
camelflo

tak właśnie. rewelacja!!! bawi, uczy i nie ogłupia jak obecne animowanki z Azji..

EXPERIENCE

Było sobie życie, Kapitan Planeta oraz Smerfy to najfajniejsze kreskówki sprzed 20 lat.

jamesdawid

Dzięki za przypomnienie o Kapitanie Planecie :-)

użytkownik usunięty
EXPERIENCE

To jest w Żabce na VCD za 3 zł za płytę, niestety z polskim dubbingiem. Jest to od paru tygodni, "Było sobie życie" i "Był sobie człowiek", teraz są resztki, ale mnie udało się skompletować całą serię "Było sobie życie", teraz chodzę po różnych Żabkach i zbieram również to drugie, zanim wykupią...

EXPERIENCE

Z tego co słyszałam, to mozna kupić w Empiku całą kolekcję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones