SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Córki McLeoda

McLeod's Daughters
2001 - 2009
45 min.
7,3 4 212
ocen
7,3 10 1 4212
596
chce zobaczyć
Dwie siostry spotykają się po dwudziestu latach, kiedy dziedziczą po ojcu farmę bydła. Razem z trzema pomocnicami próbują utrzymać posiadłość. Więcej Mniej
Córki McLeoda zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Dwie rozdzielone w dzieciństwie siostry spotykają się ponownie, kiedy dziedziczą dużą farmę bydła w australijskim buszu. Tess i Claire skupiają wokół siebie damską siłę roboczą, by z dużą dozą humoru i ciepła zaczyąć prowadzić niezwykłe życie na farmie Drovers Run. Drovers Run to farma hodowlana położona 180 kilometrów od najbliższegoDwie rozdzielone w dzieciństwie siostry spotykają się ponownie, kiedy dziedziczą dużą farmę bydła w australijskim buszu. Tess i Claire skupiają wokół siebie damską siłę roboczą, by z dużą dozą humoru i ciepła zaczyąć prowadzić niezwykłe życie na farmie Drovers Run. Drovers Run to farma hodowlana położona 180 kilometrów od najbliższego miasteczka i 400 kilometrów od dużego miasta. Była przez pokolenia własnością rodziny McLeodów i przechodziła z ojca na syna. Jack McLeod prowadził farmę wraz ze swoją pierwszą żoną. Niestety, kobieta zmarła rodząc ich drugie dziecko, synka, który takrze zmarł zaraz po swoim urodzeniu. Jack w pośpiechu ożenił się z Ruth, ognistą dziewczyną z miasta. Ona dała mu drugą córkę, Tess (Bridie Carter). Dwie małe dziewczynki bardzo się kochały, ale Ruth nie potrafiła przywyknąć do samotnego życia w australijskim buszu. Gdy Tess miała pięć lat Ruth wyjechała z Drovers Run i zabrała córeczkę do miasta. Jack i Claire zostali sami. Tess bardzo brakowało siostrzyczki, ale szybko zorientowała się, że wszelkie napomknienia o wiejskim życiu są niemile widziane przez jej matkę. Pogodziła się więc ze stratą i rozpoczęła nowe życie. Serial Córki McLeoda rozpoczyna się w momencie, gdy Tess otrzymuje wiadomość od adwokata, że odziedziczyła połowę farmy po śmierci ojca. Przed głównymi bohaterkami staje wiele wyzwań, ale ich miłość i szacunek do ziemi oraz do siebie nawzajem stanowi klucz do przetrwania. Kobiety z Drovers Run mają te same marzenia, co inne kobiety. Mogłyby być naszymi siostrami lub przyjaciółkami. Po prostu żyją w niezwykłym miejscu, dzięki któremu stają tym, kim są... bohaterkami.

studio
Nine Network Australia
tytuł oryg.
McLeod's Daughters
inne tytuły
Zdjęcia na farmie Drovers Run kręcono w Kingsford, natomiast zdjęcia w Gungellan w miasteczku Strathalbyn. Poza tym, serial nagrywano na wzgórzach Adelajdy, dolinie Barossa i Clare oraz w Gawler, Freeling, Kapunda, Mt. Pleasant i Sandy Creek (Australia).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Kocham...

  sylwia92R ocenił(a) serial na 10

  Uwielbiam ten serial. Często do niego wracam. Najlepsze są trzy pierwsze serie. Potem to już nie
  to samo. Czwarta też super ze względu na Tess i Nicka (moja ulubiona para). Pewnie gdyby nie
  to, że tak się przywiązałam do tego serialu to pewnie skończyłabym oglądać jak wymienili pół
  obsady. Najpierw Claire,... więcej

 • Serial z dzieciństwa

  krupastas ocenił(a) serial na 7

  Oglądałem ten serial w dzieciństwie. Leciał przed południem na TVP 1 albo TVP 2- już nie pamiętam.Lubiłem go oglądać.Fascynowała mnie ta farma i zwierzęta.

  3
  • Wszystko wskazuje na to, że w 2021 postanie film!
   Nie mogę się doczekać i oczywiście liczę na powrót starej obsady!

   • Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, w którym sezonie Nick i Tess są razem, kiedy zaczynają się w sobie zakochiwać?

    • Nie oglądłam wczorajszego odcinka i jestem bardzo ciekawa czy Becki znalazła tego swojego zaginionego chłopaka?????