PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112226}

Córki McLeoda

McLeod's Daughters
7,3 4 234
oceny
7,3 10 1 4234
Córki McLeoda
powrót do forum serialu Córki McLeoda
dominika200496

Nie uśmierciłabym Claire - to podstawowa kwestia. Po prostu nie zgodziłabym się na odejście głównej bohaterki!
To samo tyczy się Becky...
Claire i Alex oraz Tess i Nick mieliby wspólny ślub i na tym mógłby się skończyć serial...
Nie kręciłabym bez sensu kolejnych serii, w których aktorzy zmieniali się jak w kalejdoskopie. Przez taką politykę serial tylko stracił na wartości i ocenie.
No i nie przesadziłabym z dramatyzmem i tragediami, które niemal co chwila dotykały bohaterów w przeciągu całych 8 serii.
To tak na gorąco...

haruka13

To prawda bez Claire to juz nie to samo

dominika200496

Ja bym nie wprowadzała Alex, bo jakoś jej nigdy nie lubiłam, za to lepiej jakby została Claire.

ocenił(a) serial na 10
elenkaa

Serial powinien się zakończyć po 3 serii, gdyż potem już nie był taki śmieszny, wzruszający.Zwłaszcza że zginęła główna bohaterka, Claire .

girl156

jak dla mnie to za dużo w tym serialu powtarzających się wątków , i tez to że każdego bohatera spotykały jakieś tragedie i nie wiadomo co .Później jak już nie wiedzieli co dalej to dodawali nowych bohaterów i kolejne te same wątki .

ocenił(a) serial na 9
dominika200496

Serial powiniem sie skończyć na wątku szczęśliwego życia Tess i Nicka w Drovers. Szkoda było Claire, ale jakaś tragedia w serialu dodaje smaczku byle nie za dużo. Kolejne sezony po odejściu głównych bohaterów były kręcone bez sensu, dokładanie nowych bohaterów i wątków nie mających racji bytu... Serial nazywał się Córki McLeoda, a nie kuzynki czy przyjaciółki, które akurat zamieszkały w Drovers, więc moim zdaniem gdy skończyły sie role Tess i Claire to i serial powinien sie na tym zakonczyć.

madzia14_filmweb

zgadzam się. Drama series to drama, ale nieco przesadzili. Wszystkich uśmiercili i zostawili tylko rudzielca.

ocenił(a) serial na 9
dominika200496

A i jeszcze jedno :) Nie skończyłabym tragicznie miłości Becky i Brada. On ja naprawdę kochał i wspierał, pomógł jej wyjśc na prostą i zakończyć swój tragiczny okres w życiu. To bym zmieniła oboje zasługiwali na szczęście.

dominika200496

Usunęłabym postac Stevie Hall. Strasznie mnie drażniła. Zastanawiałam się od początku co ona tam robi. Skoro miała pomagać Tess w prowadzeniu gospodarstwa niekoniecznie musiała sypiać z facetem jej niedawno zmarłej siostry. Po takim numerze wywaliłabym ja na zbity pysk. Pewnych rzeczy się nie robi.
I druga poprawka do scenariusza. Uśmiercili wszystkich wartościowych bohaterów, przyjemne postaci, które kochaliśmy od pierwszego sezonu i z którymi się zżyliśmy. Najpierw Claire(to było traumą dla wielu fanów), potem Nicka i Alexa a także Jodie. Gdzies zniknęła tez Tess (z dzieckiem faceta, który ma dziecko z inną). Za dużo tych dramatów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones