PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112226}

Córki McLeoda

McLeod's Daughters
7,3 4 234
oceny
7,3 10 1 4234
Córki McLeoda
powrót do forum serialu Córki McLeoda

Daty "śmierci"

ocenił(a) serial na 8

Hej. Mam jedno proste pytanie (może się już pojawiało, ale tematów jest sporo, ciężko się przekopać). Kiedy (to jest w którym sezonie i odcinku) i jak zginęly nastepujące postacie:

Clarie
Harry
Alex

ocenił(a) serial na 8
Ms_Paulla

Jeszcze jedno. Czy Alex doczekał tego jak Stivie urodziła?

użytkownik usunięty
Ms_Paulla

Claire zgineła pod koniec 3 sezonu.Chyba w przedostatnim odcinku,bo ostatni to był o jej pogrzebie. Harry nie pamiętam,ale przed Alexem.A Alex 5 albo 6,ale tu też nie jestem pewna.
Alex na pewno nie odczekał urodzenia jego syna.

Ms_Paulla

Spoiler!!! Spoiler!!! Spoiler!!!
Czytelniku czytasz na własną odpowiedzialność. Poniżej znajdują się informacje zdradzające fabułę serialu!!!



Claire zginęła w wypadku samochodowym. Wracała z Tess i swoją malutką córeczką do domu. Dziki koń przebiegł jej przez drogę, żeby uniknąć zderzenia z nim Claire wykonała nagły manewr kierownicą. Przez to uderzyła swoją stroną samochodu o drzewo a następnie wypadła z drogi i zawisła nad urwiskiem. Rannej Tess udało się wydostać z auta i wynieść z niego Charlotte. Niestety próby uratowania Claire się jej nie powiodły. Zaklinowane drzwi od strony kierowcy uwięziły w środku Claire. Samochód osunął się z urwiska i spadł na samo jego dno. Tess z małą Charlotte pobiegła do domu po pomoc - na miejsce wypadku przyjechali: Alex, Nick, Terry oraz Jodie i Tess. Alex jako pierwszy dostał się do samochodu Claire, jednak ona już nie żyła... Było to w odc. 29 sezonu 3 "Córek McLeoda".

Nie mam pojęcia kiedy i w jakich okolicznościach zmarł Harry.

Alex zginął śmiercią tragiczną - przygniótł go wielki konar. Przy jego śmierci była Stevie, która wówczas była z nim w ciąży. Alex nie doczekał więc narodzin swego dziecka. Jego śmierć można obejrzeć w odcinku 6 sezonu 8 pt. "Close Enough To Touch".

Ms_Paulla

a czy mógłby mi ktos powiedziec o postaci Riley'go Warda ? pamiętam, że daaaawno temu jakos skonczyłam oglądac na momencie kiedy to on zaginął czy zginął,cos takiego się wydarzyło :D tylko własnie nie pamiętam dokladnie co :D będę wdzięczna jeśli mnie ktoś oświeci :)

ocenił(a) serial na 8
SaiRIthy

Riley ponoć utonął ale jego ciała nigdy nie odnaleziono

Ms_Paulla

Myślicie, ze to przez to serial ma tak niską ocenę? Suma sumarum po śmierci Clair nazwę serialu można by zmienić na "córka" :P, szkoda, że Lissa Chappell wolała wydać jedną płytę niż grać postać, którą pewnie pokochało miliony widzów w tym ja :P. Dla mnie bez postaci Clair serial już nie ma takiego charakteru :/

Ucieczka

" Suma sumarum po śmierci Clair nazwę serialu można by zmienić na "córka" :P" no nie do końca bo później okazuje się że Jodi też była jego córką gdyż ojciec Claire miał romans z Meg.Ja też długo nie miałam nawet ochoty oglądać dalej serialu bo stwierdziłam ,że po śmierci Claire jest to bezsensowne ale jakoś rok później się przekonałam i okazało się że Stevie jest również świetna jako późniejsza odtwórczyni głównej roli ;).
And Harry died in 13 episode of 6th season (I think) and he had a heart attack while driving so he lost consciousness and Jodi hit his car so she thought later that she killed him.I watch it like 2 years ago so I don't remember exactly .

LaBubaNy

kończę dopiero 5 sezon.
kurczę Nicka też uśmiercili?
Czy nie porąbane jest to że Nick umiera nie wiedząć że będzie miał dziecko z Tess a potem Alex kiedy Stevie jest w ciąży? To jaki straszny schemat. Za dużo emocjo we mnie budzi ten serial :(

Ucieczka

AAAa ok! Już doczytałam :), czyli jednak przeczucia dają się we znaki. Ufff :P bo już wkurzona chodziłam że to bezsensu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones