PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112226}

Córki McLeoda

McLeod's Daughters
7,3 4 234
oceny
7,3 10 1 4234
Córki McLeoda
powrót do forum serialu Córki McLeoda

ja uwielbiam Kate choć ani troche nie mam jej cech no i oczywiście Marcusa za to w jaki sposób potrafi kochać kobiete .

0tinka1

A ja lubiłam Tess i Steve jest fajna a z mężczyzn to też lubie Marcusa i Alexa lubiłam no i weterynarza:P

wisienka19902

Zdecydowanie najbardziej lubiłam Claire i Aleksa. Z dużą sympatią oglądałam także Meg i Becky.Napewno pierwsza obsada była najlepiej i najtrafniej dobrana.

0tinka1

Ja też najbardziej lubiłam Claire i Alexa.Chociaż Dave i Regan byli w porządku. A teraz? Hm............... chyba Marcus i Stevie i Moira.

0tinka1

Ponieważ oglądałam tylko trzy pierwsze serie, dla mnie zdecydowaną faworytką i idolką jest Claire.
A w połączeniu z Alexem dali mi tyle radości w czasie oglądania tych ponad 70 odcinków, że do dziś nadal pamiętam ulubione sceny, teksty dialogowe i sytuacje, w których widać było, że od początku serialu ciągnie ich do siebie... i nadal nie mogę uwierzyć, ba! pogodzić się z tym, że ta historia nie miała szczęśliwego zakończenia!

Co do innych bohaterów, bardzo podobało mi się oglądanie relacji między Becky a Brickiem... słodziaki jakich mało :)

ocenił(a) serial na 10
haruka13

ja najbardziej lubiłam Jodi, dla mnie miała wspaniały charakter, chciałabym mieć taką przyjaciółke dlatego też ją polubiłam no i również Stevie, tak ogólnie i wcale nie uważałam i nie miała za złe że doszła do serialu za Claire, a z facetów to najbardziej lubiłam Alexa, już od samego początku, a potem jeszcze Marcusa bo też jest wspaniałą postacią.
aha, lubiłam jeszcze Kate za to że wytrwale dążyła do celu i miała ten swój plan, też bym tak chciała ;)

ocenił(a) serial na 10
AniaJuliana

Zgadzam z haruka13. Od początku oglądania tego serialu zwróciłam uwagę na Claire.Była jest i będzie moją ulubioną bohaterką.Pomimo że nadal oglądam Córki(choć teraz to już raczej z przyzwyczajenia)i polubiłam kilka nowych postaci,to Claire jest dla mnie wyjątkową osobą. Również nie mogę przeboleć tego,że Lisa tak szybko odeszła z serialu i tego,że uśmiercono Alexa.Jak dla mnie byli idealna parą i szkoda,że nie mogę oglądać ich razem szczęśliwych.

Iris01

Moją ulubioną bohaterką jest Jodi. Zawsze była taka wrażliwa i sympatyczna
no i Marcus, bo jest ładny i fajnie gra :)

domis58

A oglądałaś Jodie w pierwszych seriach serialu?
Wtedy była osobą, której cechy zupełnie nie pasują do Twojego opisu...
Zapowiadała się na blond-pustaka... ogólnie na taką dziewczynę, która za wszelką cenę chce być modna, najlepiej ubrana, umalowana i w ogóle nie pasująca do życia na farmie. Do tego nieodpowiedzialna, pyskata i po prostu "szczeniakowata"... Ot, takie jej nastoletnie wcielenie... widzę jednak, że w ciągu kolejnych serii zdołano wyprowadzić ją na prostą i zrobić z niej wartościową osobę, która wie co jest ważne w życiu... To dobrze!

ocenił(a) serial na 10
0tinka1

Moją ulubioną bohaterką była Stevie, ale to się zmieniło pod wpływem tego iż wszyscy mówią, że jestem jak Grace, jakby mnie przerysowano...
Bohaterem to Alex- marzy mi się taki facet;)

ocenił(a) serial na 10
Giselle123

Z bohaterek to: Claire, Tess no i oczywiście Jodi choć reszta też fajna
a z bohaterów to: Alex, Nick, Marcus no i Dave.

adamxy

Hej ja najbardziej lubiłam Claire, a teraz lubie Grace, Regan i Stevie.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Regan_McLeod

tak claire była niepowtarzalna




!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0tinka1

ja najbardziej polubiłam Claire i Riley`a ;)

0tinka1

Uwielbiam Moirę, bo jest pełna energii jak na swój wiek, ma super włosy i najładniej się ubiera ze wszystkich bohaterek z CM. nawet jak ktoś jej nie zna; np. pierwszy raz przyjeżdża do Drovers Run to jej się zwierza,np. Jaz albo Michelle. Tylko, że Phil do niej nie pasuje, powinna być z młodszym :/ raz była fajna akcja z Rilley'em he he he :))))))))

0tinka1

a ja lubie szczerze powiedziawszy to wszystkich z Cilarnii i Drovers :D;P

ale gdybym miała wybierać z nich wszystkich to Steve ;p

ocenił(a) serial na 10
izunia_2010

ja też lubię wszystkich :)
ale najbardziej lubiłam tych co odeszli :( Kate , i Riley'a
teraz lubię Jez , Marcusa , Ingrid i Steve

ocenił(a) serial na 10
becik_jkn

Ja najbardziej lubiłam Kate, Rileya, Dave'a - to moja ulubiona trójka :) Zaś teraz lubię Moirę, Marcusa, Patricka, Tayler, Ingrid ostatnio nawet Bena ;)

ocenił(a) serial na 10
angie_86

Zapomniałam jeszce dodać Jodi :)

za krótki!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
angie_86

tak Jodi też była super ale tak prawde mówiąc to wszstkie postacie są super te z ważniejszych osób oczywiscie bo każdy aktor , aktorka daje jakis wyraz serialowi

0tinka1

Zdecydowanie Claire, po jej odejsciu myslalam ze juz nie wroce do ogladania MD. Bardzo polubilam tez Jodie i Kate chociaz zdecydowanie lepiej ogladalo mi sie je jako duet, po odejsciu Jodie, Kate stracila swoj urok. No i oczywiscie Dave i Alex.

ocenił(a) serial na 10
asticava

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 8
0tinka1

Riley:) chociaż w roli Gannicusa był mega:P

ziwa_fw

Prawda <3

0tinka1

Claire

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones