obeijrzalam we wtorek odcinek w ktorym zastrzelili speed'a no normalnie sie poryczalam jak oni mogli?takiego faceta nie dosc ze przystojny to taki dobry.bylo mi smutno, mogli sobie darowac to
mi tez sie nie podoba ze go juz nie bedzie:(ale wogole ten odcinek sie jakos dziwnie ogladalo wiedzac ze go zabija:/ ja nawet krzyczalam zeby wogole nie wychodzil z samochodu ale mnie chyba nie slyszal:p
Nie ich wina sam aktor chciał odejśc i zająć się filmami. Jak widać słabo mu to idzie.
Niestety nie mogłam, obejrzeć tego filmu, ale głęboko żałuję. Obejrzałam kawałek na youtube i też omal mi łzy nie popłyneły. Szkoda Tim Speedle, jego postać była bardzo dobra. Widziałam mały filmik (nie pamiętam gdzie:D), że Eric Delko zostanie postrzelony i chyba umrze. Ale nie jestem pewna w 100%. (Dla ciekawych http://pl.youtube.com/watch?v=nxpvQUOsd20 )
Jak wiadomo najpierw jego siostra umrze Marisol Delko Caine. Cain bo wyszła za mąż za Horatio.
Eric Delco nie umarł.Faktycznie był ranny w wyniku postrzelenia ale przezył i juz we wczorajszym odcinku emitowanym na AXN wrócił do pracy.
zanim coś napiszesz to sprawdź swoje źródła dokładniej !! po pierwsze Eric Delko nie umrze bo go uratują w następnym odcinku !! (wiem bo oglądałam) lekarka wbije mu w serce strzykawkę pełną adrenaliny :) a do pozostałych wielbicieli CSI Miami oglądajcie go codziennie o 21.00 na AXN (od poniedziałku do piątku) i w niedzielę o 21.00 na POLSAcie i a w czwartki oglądajcie AXN od 20.00 - 1.00 leci CSI Miami, Nowego Jorku i Los Angeles
Nie wszyscy mają AXN
Eric będzie żył, możecie obejrzeć kawałek filmu na:
http://pl.youtube.com/watch?v=R-c94HD2LcU
Za to wiekszośc ma internet,więc zawsze można sobie ściągnąć z netu i w całości obejrzeć.Ja w tej chwili ściągam 6 sezon którego na AXN jeszcze nie było.